Psychologovi Markovi z uprchlického centra se ozval muž Lejly Omar, který tvrdí, že Lejla není jeho ženou. Po tomto zjištění se Omar snaží alespoň o navrácení svého syna, jehož bezpečně identifikoval díky srdci na pravé straně hrudi. Stopy případu dodávky smrti zavedou Oskara a Reného do Forgáčova autobazaru, která tudy měla projíždět. Michal navštíví Martu ve vězení a chce se s ní dohodnout na odkupu jejího podílu ve firmě, aby udělal tlustou čáru za minulostí. A Lejla se stane obětí výhrůžek místních extrémistů, ale nalezne přátelství u do té doby pasivního Michala. (Česká televize)

Anet21

⚪Niekedy by stačilo len ukázať, to spätné dovysvetľovávanie je skôr na škodu ako k úžitku.⚪ Highlight tohto dielu je: slovenská lesbička vysvetľujúca Sýrčanke zmysel ženskej lásky a toho, že je nutné ju chápať, pričom migrantka aktívne pritaká a dodá, že veď homosexualite rozumie. Hmm. V žánroch seriál nemá uvedené ,,sci-fi," ale ok.⚪Takisto niektoré motívy a postavy sa neustále tak ,,rozbabrávajú," že už aj tomu najjednoduchšiemu musí byť jasné, že vrchný policajt je konfident, mladý policajt to nakoniec celé rozlúskne, čomu isto dopomôže aj slušný, možno chvíľu ,,gangster," no späť na dobré chodníky navrátený chlapec z domova.⚪ Archetypové je to dosť, ale ešte stále je to niečo, čo ma v nedeľu večer zaujíma.⚪ A ak nám ten posledný záber chcel naznačiť nejaký milostný trojuholník, tak sa, prisámpánubohu, pototo :D⚪ ()