Vraždy v Midsomeri

• Česko Vraždy v Midsomeru (viac)
TV spot
Krimi / Dráma / Mysteriózny
Veľká Británia, (1997–2023), 217 h (Minutáž: 88–120 min)

Predloha:

Caroline Graham (kniha)

John Nettles, Jason Hughes, Daniel Casey, Jane Wymark, Rowena Cooper, Phyllida Law, Nick Moran, Emily Mortimer, Laura Howard, Julian Glover, Trudie Styler (viac)

Recenzie používateľa Fox85 k tomuto seriálu (23)

Psáno krví (1998) (S01E02)

Případy z prvních sérií byly jedny z těch nejlepších. Zápletka, vedlejší linie i pachatel bez nějakých výtek ()

Smrt darebáka (1998) (S01E03)

Opět pěkná sbírka podivných lidiček, tentokrát z divadelního prostředí ()

Věrnost až za hrob (1998) (S01E04)

Další z těch lepších případů z anglického venkova, který je potřeba sledovat až do úplného konce ()

Smrt v přestrojení (1998) (S01E05)

Tentokrát je tu "bláznů, magorů a podivných bytostí" až až. A tak se tu vraždí o sto šest ()

Stín smrti (1999) (S02E01)

Tento případ patří asi mezi jedny z těch nejzdařilejších. Závěrečné rozuzlení je uvěřitelné, stejně tak i pachatelovo konání ()

Škrtičův les (1999) (S02E02)

Škrtičův les patří díky neustálým reprízám mezi epizody, které jsem viděl asi nejvíckrát. Sice nepatří mezi ty úplně nejlepší, ale i tak je to výborný díl ()

Jedenáctka mrtvého muže (1999) (S02E03)

Nevím, jak je to možné, ale díky častým reprízám, je tenhle případ asi ten, který jsem viděl nejvíckrát. Protože určitě nepatří k těm úplně nejlepším, tak jiný důvod nevidím. ()

Hlas krve (1999) (S02E04)

Jeden z nejslabších dílů prvních sérií. Je to takové nemastné a neslané, asi jako Barnabyho dietní oběd ()

Smrt vandráka (1999) (S03E01)

Jeden z nejlepších dílů. Spousta podivínů a pěkně plynoucí pátrání ()

Záhadná úmrtí (2000) (S03E02)

Prakticky nulové vyšetřování a nezajímavý děj. Takový spíše podprůměrný díl ()

Soudný den (2000) (S03E03)

Opět jeden z těch zajímavějších dílů až do konečného rozuzlení ()

Hlasy ze záhrobí (2000) (S03E04)

Trochu té duchařiny v Midsomeru. Dobrý díl ()

Zahrada smrti (2000) (S04E01)

Další super díl s hodně mrtvolami ()

Smrtící anděl (2001) (S04E02)

Opět vynikající díl se skvělým rozuzlením ()

Tajemné kruhy v obilí (2001) (S04E03)

Opět jeden z těch lepších případů, i když je tu mrtvola bez vysvětlení ()

Mrtvola ve studni (2001) (S04E04)

Celkem klasický díl, ale kvalitní ()

Temný podzim (2001) (S04E05)

Spíš takový průměrnější díl, ale i tak docela dobrý ()

Zkažené ovoce (2001) (S04E06)

Zase jeden z těch lepších dílů od začátku až do konce ()

Obchod se smrtí (2002) (S05E01)

Zase povedený díl s pěkně uhozeným vrahem ()

Smrtelná bylina (2002) (S05E02)

Tenhle díl nijak zvlášť nevybočuje z řady těch kvalitnějších ()