Dva hluboce věřící manželské páry si užívají poklidného života na texaském maloměstě, dokud někdo nevezme do ruky sekeru. (HBO Max)

Recenzie používateľa DonBraso k tomuto seriálu (2)

Láska a smrt (2023)

Asi zůstanu co jsem psal už u čtvrtého dílu.Ano,od tohohle dílu se konečně dostáváme k jádru pudla o čem ten seriál bude.Bohužel je škoda, že když tři díly se někdo muchluje tak proč nemá i takovou váhu ta rána, která se stala.Spadneme vzápětí chvilko do deprese,ale už přichází soud, který poslední dva díly jedou,ale ten poslední tak nějak aspoň u mě slušně vyčpěl.Najednou mě seriál přestal zajímat, protože jsem asi tušil jak dopadne nebo nevím.Paradoxně ty začátky byly lepší než pro mě samotné slyšení.V seriálu vynikne skvělý casting a ten prostě drží laťku vysoko až do konce, přesto jak už jsem psal právě ta zbrklost k dějovýmu posunu vadila ze všeho nejvíc.Na plný počet ani náhodou,ale někde mezi třema čtyřma sekerama to je.75% ()

Nekonej zlo (2023) (E04)

Když už divák tušil, že to musí přijít, tak v tomhle díle konečně to přišlo. Místo rádoby romance a dramedy jsme poprvé na poli zločinu a kriminálního žánru. Halelůja. Seriál se zbytečně vleče a dva díly si hrát na šmajchlování prostě není úplný terno. Zde úplně nečekaně někdo řekl, že konečně seriál pustíme dál a je to tak do očí bijící až to není hezký. Tyhle berličky typu něco řekneme a vlastně to divák ani neviděl vyloženě nesnáším.Tím se spustilo tempo a seriál vlastně může konečně začít. Neříkám, že bych první tři díly strádal úplně, ale nuda už to malinko byla. Eli Olsen je prostě kost a Jessse Plemons mě taky baví. Jeho neutrální face je k pohledání. Seriál nemá bohužel moc vedlejších postav a tak to vše musí zdolat sestra Olsenovic. Doufám, že teďka už to dojede jen v dobrém a vlastně jen uvidíme to, co prostě víme, že přijde. Bohužel takový seriál je.75% ()