Candy Montgomeryová je žena v domácnosti a matka z roku 1980, ktorá robila všetko správne - dobrý manžel, dve deti, pekný dom, dokonca aj starostlivé plánovanie a malé prehrešky - ale keď sa v nej nahromadí tlak z prispôsobovania sa, jej činy kričia po troche slobody. Kým jej niekto nepovie, aby mlčala. So smrteľnými následkami. (Disney+)

oiuoiu

Úžasně jsem si to užila. Čtu zde komentáře ve smyslu, že by byla série lepší jenom jako celovečerní film - za mne tedy ani náhodou. Jsem ráda za veškerý čas, který byl věnován hlavním hrdinkám a jejich otravným životům texaských předměstských mamin. Život otravných texaských strejců taky perfektní. Paráda! ()

YumiOkami

průměrný true crime seriál. začátek byl nudnej, nicméně pak se to každou další epizodou zlepšovalo, přičemž poslední byla opravdu povedená (ta gore scéna 💘 úplnej the shining toto). — jessica biel byla úžasná. ostatní byli ok, jen chci vyzdvihnout postavu právníka candy - ten mě vážně pobavil. hlavně jeho “výhra v poutech” :D || ❝𝐍𝐞𝐱𝐭 𝐭𝐢𝐦𝐞 𝐰𝐡𝐞𝐧 𝐲𝐨𝐮’𝐫𝐞 𝐟𝐞𝐞𝐥𝐢𝐧𝐠 𝐬𝐚𝐝 𝐛𝐞𝐜𝐚𝐮𝐬𝐞 𝐲𝐨𝐮 𝐝𝐢𝐝𝐧’𝐭 𝐠𝐞𝐭 𝐰𝐡𝐚𝐭 𝐲𝐨𝐮 𝐰𝐚𝐧𝐭, 𝐲𝐨𝐮 𝐣𝐮𝐬𝐭 𝐰𝐚𝐢𝐭 ’𝐜𝐚𝐮𝐬𝐞 𝐆𝐨𝐝 𝐡𝐚𝐬 𝐬𝐨𝐦𝐞𝐭𝐡𝐢𝐧𝐠 𝐞𝐯𝐞𝐧 𝐛𝐞𝐭𝐭𝐞𝐫 𝐟𝐨𝐫 𝐲𝐨𝐮.❞ 🍭🪓 ()

M.i.k.e

další minisérie těžící inspiraci z prakticky nevyčerpatelné studnice reálných zločinů a i když má Candy fajn herce a celkem solidní atmosféru přelomu sedmdesátých a osmdesátých let, tak by jí mnohem víc slušel celovečerní formát. Opravdu zajímavé jsou totiž pouze první a poslední epizoda a ty zbylé tři jsou vícmeméně jen vata, která by se dala v pohodě smrsknout do jednoho dílu...60% ()

playboxguest

Výborná atmosféra a herecké výkony dělají z průměrného tématu nadprůměrnou záležitost. Biel mi vždycky zapadala mezi průměrné herečky s pěknou tvářičkou, tady se ovšem překonala a opravdu táhne. Jsem zvědavá na hbo verzi, kde se stejné téma prezentuje ve dvojnásobné stopáži, když už tady připadalo mnohým, že je minisérie nadbytečně natahováná. Mně přišla každopádně tak akorát. ()

kukkik

Je to sice poněkud cynický přístup ale pokud by těch vražd bylo více, bylo by to pro diváka zábavnější. Takhle je to jen čtyřhvězdičkový devadesátiminutový film roztažený do čtyř a půl hodinové minisérie, který ale nepřináší dost nového navíc a tím celek degraduje minimálně o stupeň níž. Krok špatným směrem podle mě bylo prozrazení konce série hned v první epizodě, jak je dnes tak moderní, a následné retrospektivní vyprávění, které ale už ale nemá čím diváka překvapit. V konkurenci majstrštyků jako je Dahmer jde přinejlepším o průměrný zážitek. 3/5 ()

Mys hrůzy dostane seriálovou verzi

Mys hrůzy dostane seriálovou verzi

24.11.2023

V roce 1962 vznikl dnes již klasický americký thriller Mys hrůzy podle předlohy „The Executioners“ spisovatele Johna D. MacDonalda z roku 1957 (u nás vydané pod titulem „Mys strachu“). V příběhu o… (viac)