Detektivové zintenzivní výslechy a Candy si najme Dona Crowdera jako svého právníka. Allan se přizná k poměru s Bettyinou příbuznou a Pat je frustrovaný z toho, že o ničem neví. (HBO Max)

B.Wilde

Konečně díl, co mě bavil. Hlavně ta scéna v hypnóze, tam byla Elizabeth fakt skvělá. Jsem zvědavá, jestli tam bude víc ukázané, co se stalo, nebo zůstane jen u těch útržků... snad budou poslední dva díly jen a jen lepší, po tom utahaném začátku by to přišlo vhod. ()

castor

Začalo to jedním hříchem, který se nemile zamotal do tragédie, která ovlivní životy dvou rodin. Skutečný, i když poměrně podivný příběh vraždy (a jejího rozuzlení) pokračuje. Elizabeth Olsen fakt září, pokud si za rok někdo na tuhle sérii vzpomene, tak to bude zejména díky ní. A je jedno, zda něco vysvětluje dětem, je vyslýchaná policií nebo si zpívá za volantem auta. Plnotučný Jesse Plemons (Allan) je tentokrát na vedlejší koleji, tenhle díl se motá právě okolo hospodyňky Candy. Ta musí vystoupit z dosud pečlivě budované role, protože policie jí nevěří, a právník Don Crowder (který o oblasti trestního práva nemá potuchy) je šokovaný z toho, co od ní nakonec slyší. Postupně rozplétáme, jak to bylo s velikou sekerou, která se mnohokrát zasekla do měkkého. Tahle cynická cukrkandlová předměstská idyla mě baví. ()

jirikzaboj

Přichází na obviněni a případ se otevírá ze široka veřejnosti. Zdaleka nejzajímavější je studie psychiky Candy, která dodnes není objasněná tak úplně ani v reálném případě. Sebeobrana to jistě byla, ale do jakého bodu, či do kolika uhození sekerou to sebeobrana ještě je? Určitě ne do oněch 41. Tvůrci ale mají podle mě názor jasný a vyčíst to můžeme především z brilantního výkonu Elizabeth Olsen, to čtení z očí, ty úhybné pohledy a pošklebné úsměvy, to je pure a říká to víc, než celý příběh. Těším se na soudní proces. ()