Románek Candy a Allana nabírá na intenzitě. Candy se začíná obávat, že by mohli porušit základní pravidlo jejich vztahu, kterým je "žádné city". (HBO Max)

castor

Konkrétní aférky často vznikají dílem nečekaného okamžiku, takže bych moc neřešil, jak vypadá Plemons a jak k nakousnutí je mladší sestra dvojčat Olsenových. Podstatné je, že právě ona je zatraceně autentická a její balící kroky kouzelné. Druhý díl už je přeci jenom svižnější a dějovější, diváka baví pokrytectví silně věřících lidí, co se pomlouvají, lžou si za zády a mají románky. Nicméně sbor v kostele má novou energii, protože do tajných schůzek Candy a Allana city přeci jenom zavítaly, každopádně Betty chce jet na víkend manželské terapie. To nevěstí nic dobrého. Trochu mimo poznámka, ale „zaujala“ mě Candyna kamarádka Krysten Ritter (manipulativní brunetka Jane z Perníkového táty), ze které tady vizuálně udělali solidní příšeru. ()

jirikzaboj

Dost se mi zamlouvá melancholická nálada děje a náznaky rozporuplnosti konkrétních postav, které by mohly v budoucnu explodovat. Bohužel je to ale pořád utahané víc, než bych asi potřeboval, ale respektuju způsob vyprávění a nechám se pokoušet vtahovat dál a snad to dopadne. Stayin Alive sekvence byla mimochodem moc hezky prostříhaná a peak dílu, Candy to moc slušelo:) ()

vydumnica

Herecký výkon považujem za obdivuhodný vtedy, keď ani nie sú potrebné slová a dokážem všetky emócie a niekedy aj myšlienky vyčítať z tváre. Tu je to prípad Candy a skvelej Elizabeth Olsen. Veľmi sa mi páči aj výber skladieb. Staying Alive tu bolo veľmi šikovne urobené, asi highlight epizódy. ()