Po překvapivě vypjatém volejbalovém zápase navrhne Candy Allanovi milostný poměr. Ačkoli ten zpočátku odmítá, dvojice brzy začne vymýšlet strategii své tajné dohody. (HBO Max)

KarlN

Vůbec nechápu, jestli už se mezi sebou tv společnosti vykrádají, nebo mají vzájemně nastrčené špióny, ale produkovat a natočit v tak těsném závěsu za sebou totožný příběh jako je Candy s Jessicou Biel, mi přijde minimálně pomýlené...Olsenka se na Jessicu absolutně nechytá a pokud jde o výpravu i samotný způsob vyprávění, nemá vůbec smysl jakékoliv srovnání, tahle verze propadá naprosto ve všem. ()

vydumnica

Candy s Jessicou Biel som zatiaľ nevidela, ale snáď to napravím :-). Úvodná epizóda minisérie Love & Death ma celkom navnadila, aj keď si myslím, že obeť aj páchateľ sú nám od začiatku jasní. Je to natočené svižne, nie sú tu nudné chvíľky, nechýba napätie a tempo je také akurát. Elizabeth Olsen som už asi 5 rokov (od Wind River) nikde nevidela. Milo ma tu prekvapila, ani som nevedela, že vie tak hrať :-) a aj vyzerá veľmi dobre, je to veľká kočka, zo sestier Olsen mi je najsympatickejšia a vlastne niekedy neviem ktorá je ktorá. Ktovie aká bola Candy v skutočnosti. P.S. Také dôkladné plánovanie aféry a vôbec zvažovanie pre a proti som ešte nikde nevidela. ()

castor

Každou aférku je nutno důkladně naplánovat. Dobová atmosféra, syté barvy, zpívající kostel, pečlivě střižené trávníky, načančaní sousedé a zase jedno tajemství. Úvodní díl sice místy lehce dře, nicméně Jesse Plemons má dobře tvarovaný penis a Elizabeth Olsen se doma u manžela nedaří najít vlastní pocit výjimečnosti, chybí jí vzájemné interakce a nedokáže uspokojit své touhy. Konkrétní aférky často vznikají dílem nečekaného okamžiku, takže bych moc neřešil, jak vypadá Plemons a jak k nakousnutí je mladší sestra dvojčat Olsenových. Podstatné je, že právě ona je zatraceně autentická a její balící kroky kouzelné. ()

Johny M.

Netušim, do jaký míry je to true story, každopádně ten castingovej epic fail ukončuje můj zájem o tento počin. Někdo na úrovni Olsen a odporňák Plemons? Už to je nonsense jak sviň. A její postava, co vzorně chodí do kostela a pak takhle roztahuje nohy? No síla. Ale nutno uznat, že je Elizabeth profesionálka, protože jeden 'balící' dialog a postelová scéna s Plemonsem...no fuj. ()

jahol

Ty kritiky castingu mi přijdou dílem neuvěřitelné, dílem k smíchu, asi je píšou neukojení puberťáci. Chlap po padesátce, vlastně šedesátce už ví, že podobné vztahy vznikají dílem konkrétního okamžiku (jak je v seriálu perfektně ukázáno) a zdaleka nejen mezi manekýny. Pro mne je naopak volba Jesse Plemonse skvělá.... ()

• Ve 13. minutě v kině promítají muzikálový film Grease (1978), přesněji scénu, ve které zazní píseň „Beauty School Dropout“, kterou nazpíval Frankie Avalon. (jirikzaboj)