Zábavná show Luďka Soboty. V každém díle jsme mohli vidět řadu vtipných scének a různé české osobnosti, které bavily diváky svými vtipy. Pořad byl vysílán před pár lety na TV NOVA. (duklak2)

MM_Ramone odpad!

Koncom minulého milénia dostal český herec a zabávač Luděk Sobota na obrazovkách TV Nova priestor pre svoju vlastnú show. Pozval si tam svojich pochyderných kamarátov a snažil s nimi baviť prostý ľud. Myslím, že tento projekt dokázali naplno oceniť iba jeho skalní priaznivci. Mne ten jeho popletený koktavý humor sedel jedine vo filme "Jáchyme, hoď ho do stroje". Kabaretná "Senzibilšou" ma vôbec neoslovila. Celé to stálo za hovno, ale najviac mi tam vadil arogantný, večne ožratý trpaslík Roman Skamene. Odpad! ()

Gemini

Já budu souhlasit s Oskarem. Sobotu sice nesnáším, takže u mě začíná s "odpadem!", nicméně komediální talent Romana Skamene zvedá úroveň o něco výš, pan Přeučil ještě dále a výkony Jiřího Wimmera o další stupeň. To jsme na třech hvězdách, za co je ta čtvrtá? Za léčitelské počiny:) Scéna a akupunkturou a nadledvinkami prostě neměla chybu... ()

wosho

Humor Luďka Soboty nikdy nebyl pro intouše, či vyznavače bizarních kreací. Je to humor pro normální lidi, co po práci v továrně za směšný plat očekávájí, že je něco rozveselý. A pro ně je Luděk jako stvořený a kritizovat ho jen za to, je trošku nefér. A mě senzibilšou rozesmálá docela hodněkrát-a za to se nestydím! ()

sun.eagle odpad!

Nechci používat velké slova, ale tohle je asi to nejhorší a nejtrapnější co jsem ve svém životě na televizní obrazovce viděl. Trapné, extrémě trapné to bylo už tehda, a ted dávají pozdě v noci na Nově opakování "skvostů" svého archivu. Mužu tak nostalogicky zavzpomínat na Ruskou ruletu, Doremi a taky na tuhle hrůznost. Jistě zub času je nemilosrdný, ale když jsem viděl co předváděl Sobota a Skamene v tehle šaškárně tak jen kroutím hlavou. Sobota už tehda když to vysílali prvně klesnul v mých očích na uroven opičího zvratku, a ted jsem si při repríze ověřil že právem. Je spíš smutné že tak polulární herec se poníží na takovou uroven. ()

SOLOM.

Tohle byl jeden z nejslabších „projektů“ Luďka Soboty, ve kterém se objevil. Není to ani tak o tom že vedle něj šaškoval vyhořelý Skamene, ale i kvalita scének a humoru byla prostě chabá. Jako člověk se občas i zasmál (dokonce nenuceně), ale většinou šlo jen o trapný pokus o humor. Tu jedinou hvězdu si ode mně vyslouží nebožtík Jiří Wimmer – který jako jediný málokdy zklamal. ()