Juice WRLD: Into the Abyss

Tommy Oliver

Kamera:

Tommy Oliver

Juice WRLD (a.z.), Benny Blanco, Hit-Boy

Dokument o životě hip-hopové hvězdy Juice WRLD. V dokumentu se dozvíme, jaké byly začátky úspěchu Jarada Higginse a s jakými problémy se musel vypořádávat. (VesnickyJoud)

M.i.k.e

jméno Juice WRLD mi nic neříkalo,nicméně dokument je to zajímavý a i když hip hop není můj šálek kávy,jeho freestyle byl skvělý a klidně bych si nějakou jeho tvorbu poslechl...70% ()

figgo jr.

Juice WRLD byl nejtalentovanější rapper své generace, který i přes svou krátkou kariéru zanechal neuvěřitelný odkaz. Vždy byl sám sebou a nebál se ve svých textech mluvit o svých problémech s depresí a závislostí čímž pomohl milionům jeho posluchačů. Stejně jako Lil Peep měl potenciál nadobro změnit celý hudební průmysl.  Navždy fanoušek. RIP ()

jmek

Juice jsem poslouchal dlouhou dobu předtím než umřel a jeho smrt je pro mě druhá nejcitlivější co se týče slavných lidí, rapperů, zpěváků a tak. Tenhle dokument hezky popisuje to kým byl a jak uměl lidem pomáhat svými texty, je strašná škoda že zemřel v tak mladým věku. ()

Samuelitox

Juica som síce počúval aj keď bol nažive ale aj cez to som jeho menej mainstream hudbu začal počúvať až po jeho smrti. Ale teraz už k dokumentu. Chcel som tu urobiť paralelu z Everybody's Everything o Lil Peepovi. Ale štýl oboch dokumentov sa vo veľa veciach líši. Everybody's everithing je zamerané na celý Peepov život zatiaľ čo Into the Abyss je hlavne o Juicovom hudobnom živote a o jeho závislosti. Aj keď dokument bol zaujímavý inside do Juicovej mysli prišiel mi z porovnaním s EE o poznanie citovo chladnejší. Chýbal mi tam hlavne background do Juicovho života mimo hudbu. Veľmi tesných 5*, možno k tým 5* dopomohlo že som fanúšik. ()