Hasiči z požární stanice East Bank táhnou za jeden provaz a společně řeší nebezpečné situace v práci, problémy v osobním životě i kariérní nezdary. (Netflix)

Chrustyn

Pocitově jako libovolný německý seriál s vyšším rozpočtem, ale řemeslně o trochu dál. Seriál baví slušnou technickou stránkou, ale zklamává ve nezajímavém příběhu a ne úplně sympatických hrdinech. Trochu to prostříhat, nenabalovat kriminální zápletku a ubrat na vedlejších linkách některých postav a mohlo to být zajímavější. ()

petikacka

Nic jsem nečekala a dostala jsem dárek. Dárek v podobě zajímavého, sympatického a nekonvenčního belgického seroše o hasičích. Nečekejte ovšem samou akci, ta tu vlastně ani moc není, zato jde do hloubky a kolikrát až na dřeň, což rozhodně nebývá v dnešní produkci a v Ntfx obzvlášť, nějak běžné. A tím pádem je to hrozně uvěřitelné a vy se po pár dílech cítíte jako člen té hasičské rodiny...Za mě 88% ()

Chundys

Těch deset dílů uteklo jak nic. Všechny postavy super a to jak byli nehody realisticky předvedené a celé jak to bylo natočené WOW! A koukat určitě v originálním znění, dodává to tomu ještě víc na uvěritelnosti!!! ()

uhlerado

Po belgickom under cover mi opat nevadila flamstina a vyborny belgicky serial Do ohna. Hasicsky chlebik nie je lahky a pribehy protagonistov su zaujimave a realisticke. Stvarnenie dokonale a zhltol som celu serku za tyzden. Velmi dobre netflix, taketo serialy chceme a nie americke braky ()