No, počkaj!

• Československo Jen počkej, zajíci! (viac)

Hlavnými postavami tohto najpopulárnejšieho ruského animovaného filmu sú vlk a zajac. Vlk sa neustále snaží chytiť zajaca, aby ho mohol zjesť. To sa mu však nedarí. Vďaka nevydareným pokusom uloviť zajaca tak obaja zažívajú množstvo vtipných momentov. (TV JOJ)

GILLWANDER

Ruský animovaný fenomén, ktorý ešte dnes pobaví a nie len tých najmenších. Na tomto seriáli som vyrastal a vždy ma vedel pobaviť. Pamätám si ako som sa na ňom strašne smial ako malý chlapec a vždy som netrpezlivo vyčkával, kedy pôjde v telke nová časť. Seriál mojich detských čias. 90% ()

janek85

Ha, tak tohle mě celkem dost pobavilo. Na rok výroby celkem slušně nakreslené. Vždy se mi zdá, že ti Rusáci kreslí pěkně veškeré své pohádky. Mají je takové pestré a barevné. Efekty na tu dobu taky ujdou. Hudba je skvělá. Celkový dojem:Moc jsem těch ruských pohádek neviděl, ale tato stála za to.85%Přístupnost:přístupný ()

Valsadora

Myslím,že není co dodávat.Příběhy vlka a zajíce prožívali naši prorodiče,rodiče a v nás to také hodně zanechalo.Prostě 10/10*. ()

easaque

nostalgické +4* Sovětská napodobenina příběhů Toma a Jerryho, ale i tak mě to v dětství bavilo a naštěstí do toho Rusové nepřidali svou ideologii ;-). Divím se, že udělali jen těch 20 dílů, které se rychle okoukaly. Originál nepřekonaly a nakonec uděluji pěkné čtyři hvězdičky. Objevil jsem taky na těchto stránkách, že existovala i zkušební verze z roku 1969, kterou jsem si tady pustil a naštěstí to vzali do rukou lepší režiséři a animátoři, protože takto by to byl propadák, který hodnotím jen jednou hvězdičkou. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 0 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: X (3*MAX) ] A zase nutné BLÁBOLENÍ u kratších komentářů nakonec, kvůli zdejšímu omezujícímu pravidlu pro recenze (vysvětlení najdete v mém deníčku) ... BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA ()

rakovnik

I sověti se blýskli moc pěkným animovaným počinem. Mám možnost hodnotit dětskýma očima, protože synovec sleduje se zaujetím tyto krátké příběhy na DVD, aniž by tušil, že jsou staré už přes 45 let. Asi tak nějak (i když jen v čas daný TV programem) jsem sledoval honičky vlka a zajíce já. Jméno Kotěnočkin z titulků v azbuce si pamatuji dodnes. ()

MrPierc

Vím jak my vždycky rodiče četli ty titulky a já byl rád, že vím jméno - říkal jsem Kotěnočkin :-) Miluju tu lehkost toho seriálu, typické ruské prostředí a vlastnosti, které ale nejsou cizí žádnému národu. Hudba je legendární. Slza v oku a smích na rtech. ()

cariada

Nejlepší kreslený seriál. Kdo by z nás nefandil vlkovi a chudák vždy dostal na frak. Skvělá byla ta prasnice stěma práskačkama, a nebo ten hroch. ()

C0r0ner

Tom a Jerry v sovětském hávu. Sice je to trošku vykrádačka, ale pořád ještě velmi kvalitní zábava a mimochodem taky obrázek SSSR konce šedesátých let. Kreslíři měli samozřejmě pohrozeno gulagem, jestli nenakreslí idylický socialistický ráj, ale i tak to v ulicích vypadá na hovno. 90% ()

MarekT

Socialistická obdoba Toma & Jerryho a Ptáka Uličníka s Kojotem. I sovětská verze se řadí mezi největší perly v tvorbě pro děti a je jen škoda, že epizod je tak málo a nemůžeme si vychutnat více příhod. I pro mě to je krásná vzpomínka na doby dřívější. No a taky bych dodal, že jsem rád, že vlastním na VHS starý dabing seriálu, viděl jsem to i s novým na Nově a byl jsem docela zklamán. ()

kvasiva

Absolutní klasika. Zajíček s takovým nevinným kukučem a tolik zákeřností provedl vlkovi, který se ho stále snaží chytit :D jako dítě jsem je miloval. ()