Není inzerát jako inzerát… Doktorka Eva Drobná (D. Medřická) má práce nad hlavu. Pracuje na své kandidátské práci, má tři dcery – Helenu (N. Urbánková), Janu (R. Rázlová) a Ajku (S. Stašová) – a čtyři vnoučata. Inzerát, kterým hledá pomoc, ale vyjde omylem v rubrice Seznámení, nikoliv v rubrice Volná místa. A tak za ní začnou chodit pánové, kteří ovšem hledají něco zcela jiného… (Česká televize)

ostravak30

Eva a její klan je taková blbost o tom, kterak vyjde špatně inzerát, ale příchozí muži hledají něco jiného než žena. I když nakonec se ten pravý najde. A k tomu zazní pár písní. Nic moc světoborného. Mě ale zaujala jiná věc, věřili byste, že Simoně Stašové tu nebylo ještě ani dvacet a bylo to teprve podruhé, co se objevila v televizi? ()

argenson

Jestliže Dana Medřická na přelomu šedesátek a sedmdesátek platila za mistrovskou herečku přirozeného projevu, nechápu vznik téhle krkolomně divadelně odrecitované feministické pitomosti. Z dokumentárního pohledu to má ale význam, páč Simona Stašová je tady fyzicky podobná svojí matce jako nikde jinde. ()

javlapippi

"Správně, sporák, ruční práce a né množiny, že ano!" "Ale ona je nadaná..." "No, to jí časem přejde." Emancipovaná celoženská rodinná bunka vzdoruje pomocou spevu šovinistickým chlapom prichádzajúcim na inzerát. Relatívne vtipné a nie príliš dlhé. ()

Peabody

sorry jako, ale hrozný. ještě že poměrně krátké, ale ani těm holkám to nesluší, absolutně nemám pocit, že by to byly sestry, prostě každý z těch tří hraje na sebe. A paní Medřická to nevytrhne, protože taky nemá co hrát.  scénář nanic, režie nevalná, zaplácnutí času to tehdy bylo. ()

Cesty timem

Je to slabota přes obsazení za 2-2,5*. Zaokrouhluji nakonec na 3*, protože jsem rád za jakoukoli vykopávku s hudbou Karla Svobody. Texty k písním napsal Michael Prostějovský. Jinak se přikláním k ostatním recenzím. Škoda obsazení a práce pro takovou celkem pitominu. ()