Bývalý ruský gangster Ruslan Drachev (Steven Seagal) opustil svet zločinu a stal sa spisovateľom drsných kriminálnych románov. Počas páce na novej knihe v Kalifornii mu zavolá bývalá manželka Catherine (Inna Korobkinaová), že jeho dcéra Lanie (Laura Mennellová) sa bude vydávať. Ruslan sa vydá do New Jersey a zamieri do Trentonu, kde Lanie žije a pracuje ako advokátka v kancelárii okresného prokurátora. Nie je spokojný, že jeho dcéra si berie Stephana Abramova (Dmitry Chepovetsky), syna mafiánskeho bossa Mikhaila Abramova (Igor Žižikin), pre ktorého pred rokmi pracoval. A dnes je to jeho životný nepriateľ... Stephan ho síce uistí, že nemá záujem stať sa súčasťou zločinevkého rodinného podniku, Ruslanove obavy sa však vyplnia skôr, než sa rozoznejú svadobné zvony. V čase, keď svadobní hostia prichádzajú do kostola, dvaja muži prepadnú v dome Catherine a Lanie, Catherine ubodajú a Lanie ťažko zrania. Detektívi Lavastic (Zak Santiago) a Nordenová (Ingrid Torranceová) si myslia, že ide o neúspešnú lúpež. Ruslan je však presvedčený, že to len ako lúpež malo vyzerať. V nemocnici sa ho síce doktorka Brownová snaží upokojiť tým, že Lanie sa uzdraví, Ruslan však chce predísť novému útoku a pustí sa do vlastného vyšetrovania. Čoskoro sa dostane nielen na stopu vrahov, ale aj tých, čo za útokom stoja. A tých pred Ruslanom túžiacim po pomste nedokáže zachrániť nikto a nič. (TV JOJ)

Mikecat

Námet dobrý, aj ked pomstychtivý, niektoré bojové scény vynikajúce, škoda však tie kilá zbytočných prázdnych nábojníc, ked stačila jedna presná strela alebo pár bojových chmatov. V skratke Ruslanovi (S.Seagal) zabili dcéru, ktorá sa má vydať za syna mafiánskeho Bosa. Vydávajú sa obaja na cesu pomsty, ktorá ich však dovedie, kde nečakali. ()

till85

Steven podruhé pod taktovkou Jeffa Kinga tentokrát mhohem lepší než v prvním případě.Vcelku pěkně natočené i když pár hluchých míst to mělo.Ale to mi ani trochu nevadilo abych si ho s chutí pustil ještě jednou.A ve scéně kdy sám velký mistr běží pravda pro někoho to nic neznamená ale mě ihned naskočila vzpomínka na Muže s cejchem smrti.Takže když to vezmu kolem a kolem tak je to si troufnu říct nejlepší Seagalovka od Lovce policajtů.80%. ()

kishi_SO

Ty durak! Mam iba jednu otazku: Preco su vtipy iba o Chuckovi Norrisovi???? Ved i o Pistovi Segalovicovi by sa dalo co to najst! A po tomto filme...... ()

Shaij

Pokud si někdo potrpí na Seagala, budiž. V rámci jeho žánru koukatelné. Ale... nakonec další do tuctu. Typ těhle filmů mě skutečně příliš nebere. ()

sabretooth odpad!

Pro filmy se Segalem jsem měl vždycky slabost, bohužel tento film mi vrazil kudlu do zad. Tak špatný film jsem dlouho neviděl. Naprosto to postrádalo lehkost a jednoduchý příběh, který vždycky filmy s touhle mlátičkou mají. Oproti tomu byl příběh nesmyslný a nedomyšlený se spoustou chyb. Hudba jak v komunistické pohádce. Ruský styl Stevnovi taky moc nesedí a tuplem ne kabátek spisovatele. Po pár minutách filmu mi už vlastně bylo úplně jedno, jak to skončí a bohužel nemůžu ani říct, že bych se trošku bavil. ()

p.a.douch

Z tvůrců tohoto filmu znám jen Stevena Segala. Od nich jsem teda nic nečekal. Od Stevena jsem sice něco čekal, ale předpokládal jsem, že tenhle film bude zase nějaký slabý "béčko". Všichni víme, že už je starej, tlustej a filmy z poslední doby (pro mě od roku 2001) stály za houby (alespoň z mého hlediska). No překvapil mě. Film je asi "béčko", ale vydržel jsem se dívat bez odcházení a dokonce jsem se i bavil (asi už jsem taky starej, tlustej a mám pro podobný týpky pochopení). Takže jo, dobrý dávám za 4 hvězdy. VAROVÁNÍ PRO INTELEKTUÁLY - TENTO FILM NENÍ PRO VÁS. ()

FernandoEF

Po hodně dlouhé době jsem se díval na jeho film a byl jsem mile překvapen.Film se mi líbil až na ty stříhané souboje.Velká škoda protože souboj na nože je opravdu skvělý. Steven Seagal jako ruský bohatýr nemá chybu. ()

schindler

Filmy se Seagalem jsou stejný jako vejce vejci. Vždy nasadí drsňácký ksicht a zmlátí vše, co mu přijde pod ruku. Takže stručně, co je v tomto filmu jiné: Steven má husté jméno Ruslan, Steven mluví rusky, Steven pije vodku a abych nezapoměl Steven má zase o pár kilo navíc. ()

Unrealik

Další akce, která zapadne. A je to škoda, film mohl být lepší, potenciál na to měl - hlavně díky tomu, že se režisér nebál brutálních scén. Jenže film sráží dolů špatné zpracování = klipový styl akcí. ()

Lakenzi

Tak tohle já můžu. Steven se snaží a je vynikající. Film mě bavil, Seagal se mi líbil. Akční scény a přestřelky byli taky dobré. Navíc úvodní scéna se mi dost zalíbila. ()

zanvalzans

Steven nám opäť ukáže svoju presnú mušku a perfektný štýl boja na nože.No a keď strieka krv,na bunde ani kvapka.Tým chce ukázať aku čistú prácu robí,pri ktorej sa neumaže. ()