Bola jedinečným hlasom svojej generácie, romantickou princeznou československého popu, v druhej polovici osemdesiatych rokov sa stala zjavom na domácej hudobnej scéne. Príbeh o začiatkoch jej hviezdnej kariéry rozpráva miniséria Iveta. Dej sleduje Ivetu Bartošovú od útleho detstva, kedy spolu so sestrou začala navštevovať školský zbor, cez prvé úspechy na hudobných súťažiach po jej odchod do Prahy a následnú cestu ku sláve, čo dosiahla hlavne vďaka spolupráci so spevákom Petrom Sepéšim. Zo dňa na deň sa z oboch spevákov stáva národom milovaný pár. Okrem exponovaného vzťahu s jej speváckym kolegom sa miniséria zameriava aj na Ivetin rodinný život. (TV Markíza)

monika.lavri

Za mě moc hezké zpracování. Něžné, poetické, křehké aneb jak čistá duše přišla do míst, které vás pomalu ale jistě vysají. Dávám plný počet a budu doufat v pokračování. ()

hdraf

75% - tak třetí díl se konečně povedl. Hanuš je dokonalý otec. Jeho humor, grimasy atd. jsou úžasný! Fialová je přesvědčivá Iveta, Vodochodský hraje "blba" Sepešiho (snad to tak doopravdy bylo). ()

tein

Docela dobre dobove zpracovane, ale pribeh Ivety sam o sobe neni nijak moc rozveden a ona nam je predstavena jen velice povrchne. Za to tam zbytecne tvurci pridali nejakou nesmyslnou dejovou linii s vojakem a jeho "vyvolenou" (asi pro jakousi dramaticnost a prezentaci jak byvala Iveta oblibena/milovana). Volba herecky na roli Ivety mi prisla povedena ale herce na Petra teda dost velka trefa vedle. Sepesi je totiz zde od pocatku uz i jen dle samotneho zjevu neskutence nesympatickej odpornej zmetek a clovek ani neciti litost jak to s nim dopadlo. Asi to byl peknej darecek ale predpokladam, ze to mel byt aspon na oko sympatak a hezounek, ale to jeho predstavitel v tomto serialu teda rozhodne neni. ()

Black.Adder

Nečekal jsem, že to bude jako Pam & Tommy, ale šlo z toho vytřískat víc. A hlavně to laciný dojení emocí na konci... nemusím. P.S. A jaký to rozdíl, když na konci nasadí hlas skutečná Iveta! ()

Zrzavakocka

původně jsem chtě dát palec dolu, jako totální propadák a ztrátu času , ale díky písničkám dávám jednu jedinou hvězdu nic jiného si to totiž nezaslouží , může mi prosím někdo vysvětlit jak v hlubokém socialismu bylo možné sehnat v potravinách žitný chleba, nebo kdy vlastně Tesla Stropkov začala vyrábět telefony s tlačítkovou volbou, v druhém díle udělali z Petra totálního despotu a magora, celým seriálem se line jen jedna jediná věc a to jak je Iveta dítě a jako hodně, ale opravdu hodně labilní člověk, kterého cokoliv  a kdykoliv kdy e nedaří rozbrečí a ten její výraz v očích hrůza ()

elma

Hrozný, když nenašli alespoň minimálně hezkou holku jako byla Bartošová. A proč nenechali zpívat originál hlas. To je děs vidět film s herečkou, která není hezká. Iveta byla jak princezna. Ta se u dnešních hereček nenajde. Smutné. Rodina toho Sepešiho musí být šťastná, že z něj udělali totálního kreténa. ()

rebel2009

Nic moc, utahaný, výběr hlavních protagonistů špatný, Iveta pořád s ubrecenym výrazem, Petr jako hochštapler, jen Štaidl měl šmrnc. ()

Rumbambule

Tohle  se povedlo. O začátcích kariéry Ivety Bartošové jsem toho moc nevěděla, jméno Petr Sepéši jsem znala spíš jen tak jako pojem, nevěděla jsem moc, kdo to byl. Tak podle této série to byl pěkný hajzlík, co Ivetu akorát využíval. A můžeme si jen domýšlet, jak by si to v té hlavě srovnal, kdyby tenkrát počkal na přejezdu. Ondřej Brzobohatý udělal z pana Šteidla charismatického sympaťáka :-)  Série byla plná kvalitních hereckých výkonů, celkově se mi to líbilo. I slzy byly. A pro mě osobně to je další dílek do skládačky životního příběhu Ivety Bartošové - naivní jednodušší holka z venkova, hodná a důvěřivá - přesně odpovídající povaha pro to, aby se jednou stala snadnou kořistí bulváru. Kdyby někdo chtěl točit pokračování, asi se podívám, ale ani by to nemuselo být. Tohle bylo důstojné, laskavé a dostačující... ()

negativ

Neskutečně natahované zbytečnými scénami, minimum hudby (i když toto neposlouchám, tak to prostě do příběhu budoucí zpěvačky to tak nějak patří, nebo ne?), podivným dějovým linkám je věnováno nezvykle moc času (tajemný fanoušek, toho času voják), Iveta vykreslena jako nesvéprávná dylina (k tomu došlo až na sklonku jejího života), nevím do jaké míry hrál v jejím životě roli otec, ale taky až urputně vykreslený jejich komplikovaný vztah, ve 3 dílech se člověk prakticky nedozví nic, příběh nemá spád ani nějaký dramatický vývoj, vše tak nějak nudně plyne. Chybí "něco", co by člověka zaujalo či překvapilo - mezi takové zcela vzácné chvilky patřil moment na pohřbu Sepéšiho, kde Iveta zjišťuje, že ji tahal za nos i s jakože básní složenou "pro Ivetu", nebo scéna ve studiu se Štaidlem - ve stylu Salieri vs. Amadeus.  To byly ale ojedinělé záblesky nějaké dramaturgické invence, ale jinak jako celek nuda. Jestli budou seriál podobně natahovat a chtít obsáhnout celou kariéru I.B., budeme se moct těšit minimálně na 10 sezón. Deset nudných sezón. ()

FilmTo

Toto se povedlo. Na zdejší poměry je to nové, neokoukané. Má to atmosféru a ocitáme se ve vnitřním světě Ivety Bartošové. Kontroverzní reakce se dají čekat. Ale mě se to líbí, těším se na další sérii.  Herecky skvělý Hanuš, Fialová i Mihulová. Dobrá kamera a skvělá hudba. ()

vhorky

Není to úplně špatné, ale ten Vojta Vodochodský toho Petra Sepéšiho někdy moc přehrává a hlavně ten jeho "zpěv" je totálně falešný až hrůza, to se nedá vůbec poslouchat. Anna Fialová docela slušně zpívá, což jsem nečekal (jo, ten zadek má větší, ale je to opravdu na škodu?). A ten Ondřej Brzobohatý je jako by Štaidlovi z oka vypadl... i chováním. ()

lineker

Proč proboha tak předimenzované charaktery obou hlavních postav? Chci říci, že Sepeši možna byl ctižadostivý, sebestředný kokot. Ale až takový kokot? A Ivet asi mohla být vesnicka pipka. Ale až takhle mimózní a naivní? Chápu, že cílové publikum voyo produkce potřebuje vše náležitě přibarvit, ale tohle vyloženě tahalo za rozum. ()

Korpy22

Příběh vykreslující nevinnost holčičky z malého města, která se chtěla stát zpěvačkou a postupně se namotala do světa showbyznysu. Tenhle seriál má atmosféru nádherně kontrastní ke konečnému osudu Ivety. Figuruje zde zejména nevinnost, scény jsou melancholicky barevné. Anna Fialová svou roli zvládla bravurně. Herecký výkon, zpěv a prožitek, dával velmi autenticky dojem. Skrytý talent. Promyšlený scénář má linku, graduje a postavy se vyvíjejí. ()

JenTR

Potenciál to mělo, ale Iveta je tu pořád vykulená, smutná, uťápnutá, Sepéši věčně naštvaný, drzý. Myslím, že takoví oba nebyli, máme dost jejich záběrů, rozhovorů atd., byla to usměvavá a veselá holka (v mládí). Až v pokročilém věku se hroutila, začla chlastat atd.  Čili nevím, proč to tvůrci pojali tak depresivně. ()

freebob

Na produkci pro Voyo nečekaně dobré a zajímavé.Príběh Ivety stojí určitě za zpracování a minisérie je pro to nejlepší druh formátu.Prvni série je ještě taková trochu opatrná a asi málokdo ví jak to tehdy v začátcích její kariéry bylo.Samotna hlavní představitelka se mi jeví trochu nevýrazně,ale možná je to záměr o vykreslení začínající zpěvačky.Jsem docela zvědavý na druhou sérii. ()

awerto

Naprosto špatne výkony, nastesti vyjma hlavni protagonistky. Iveta B. byla zajímavý člověk. Ale Štaidla hra naturscik Gregor-Brzobohaty a krom vyzaze je jeho herectví nulové a podobnost se Štaidlem karikaturni. Prekvapil ještě Ruml v podání Gotta, ale použil všechny šablony Mistra. Do hloubky nešel ani nahodou. Dej je často vybízejíci divactvo k únavě a usnuti. Jedná hvězdička za profi herce, jako je hlavní hrdinka, učitelka Ivety, možná i pěvecké výkony, ale víc se tomuhle paskvilu neda dát. Nova moc dobře ví, že tohle nemůže pustit do primetimu. :) Proto dělá exkluzivitu přes Voyo, ať naláka nové předplatitele. Iveta B. navzdory nebo díky zpackanemu životu, stále plní něčí kapsu. Bohužel. Iveto, R.I.P. co jiného říct. ()

SATUR.

ΣΣ IB jako reklamní artikl Voyo DEMAGOG PSEUDO-BIOPIC: Celý TV seriál (vypovídající, umělecké hodnoty garbage-stream) vágně, chaoticky vaří z vody zoufalou glam, glitter lichou páru, prázdné řeči, stojí na písku jak obsahově, informačně, tak uměleckým filmovým jazykem. A to samozřejmě nemá nic společného s autonomní autorskou licencí tvůrce, ani subjektivní optikou IB.  Za dvě série narace divák žel stále fakticky neví jaká doopravdy vlastně je Iveta Bartošová, hlavní osoby, proč byla taková jak se chovala v reálném životě a ani nemá pravdivou (svévolné faktograficky silné odklony) představu o jejím uměleckém životě, prostředí. ∞ dějová linka s fanouškouským párem, ani bisexual, biolamp lighting, či herecké obsazení kvalitu také nezachrání. Celkový obraz zobrazovaných osob je zde ve výsledku ještě MÉNĚ pravdivý, přesný, kvalitní než z minulých, současných, budoucích bulvárních médií, literatury. Co určitě VADÍ v daném zpracování umělecky senzitivním VNÍMAVÝM divákům EXTRÉMNĚ, je nekvalitní a absolutně neúčelné nové nazpívání tvorby IB. Jak unikátně dokázala IB vystupovat je pro připomenutí ukázano např. zde https://www.youtube.com/watch?v=71eYB4JNu5Q . Vizuální, technické prostředky, prvky (barevnost, světlo, rekvizity,...), které zde režisér často schematicky rutinně, STEREOTYPNĚ aplikuje (zatím nejvíce, nejintenzivněji v sérii č.2) jsou postupy zejména v současné veškeré AV velice populární, frekventované a často i triviální. Zrovna v AV díle, kterého námětem je originální, nevšední, atypická (umělecky, psychologicky) ústřední osobnost (Iveta Bartošová i další souvis. osobnosti) a mentální zdraví hypersenzitivního člověka by si určitě zasloužilo důmyslnější filmovou řeč. Aplikovanými postupy se tvůrce snaží LACINĚ substituovat to co ve skutečnosti celému projektu chybí a to je správné, pravdivé, NEDEFORMOVANÉ zobrazení reálné (velmi složité) IDENTITY hlavních postav a jejich života v (propracovaném, promyšleném) silném filmovém konceptu (scénář, dramaturgie, režie). Jinak filmový produkt má dost ahistorických, dizajnových chyb, ale to je další ztráta času popisovat. Celkový exploatační předekorovaný produkt=1.cena-stupidologie. ====================================================================== Showbyz konzumní TV NOVA + team, který se podílí na DEZINFORMAČNÍM spotřebním produktu IVETA 2022 - 2024: Český slavík 2005 Ondřej Gregor Brzobohatý v 56-58 min večera cynicky veřejně útočí na lékové+alk. závislosti nepřítomné, dlouhodobě závažně nemocné Ivety Bartošové: https://www.youtube.com/watch?v=lBcHeic-ALY&t=6s ; cíleně často (v primetime) publikované ryze bulvární negativní informace Nova-TVnoviny; Nova-TVnoviny2013 ====================================================================== To, že se tvůrce rozhodl spolupracovat na daném kýčovitém projektu (ztvárňující život skutečné ULTRAtragické postavy celebrity) právě se ZÁBAVNÍ SHOW TV Nova mluví samo za sebe. Záměr = především jasná sebe-propaganda, zviditelnění tržní služby VOYO a tvůrců. Celý seriál nevytváří reál. obraz, ale nečestně dál pokračuje jen v předkládání/generování koMEDIÁLNÍHO obrazu a zneužívání nízkého IQ svých diváků k vlastnímu obohacování. ====================================================================== Filmový producent a manažer (3/2008 - 8/2009?) Ivety Bartošové Pavel Pásek hodnotí TV seriál Voyo IVETA viz. od 1:30min: video-hodnocení PP-17062023    () (menej) (viac)

HBO se stahuje z tuzemské tvorby

HBO se stahuje z tuzemské tvorby

16.09.2022

Fúze společností Discovery a Warner Bros. a s ní související snaha razantně omezit výdaje napříč všemi subjekty měla bohužel dopad i na televizní odnož HBO. Ta byla nucena se stáhnout z mnoha… (viac)

Minisérie Jitřní záře startuje na Voyo

Minisérie Jitřní záře startuje na Voyo

10.06.2022

Rok 2022 je ve znamení originálních minisérií na Voyo. Poslední úspěch sklidil příběh Ivety Bartošové, od 10. června Voyo představí další dlouho očekáváný seriál. Minisérie Jitřní záře zobrazuje, jak… (viac)

Nová minisérie o Ivetě Bartošové na Voyo

Nová minisérie o Ivetě Bartošové na Voyo

06.05.2022

Jaký je skutečný příběh princezny československého popu? Díky čemu v osmdesátých letech Iveta Bartošová prorazila? A jak skončila její první velká láska? Odpovědi přinese třídílná minisérie Iveta na… (viac)