Iveta prichádza do Prahy, aby začala žiť so svojim speváckym partnerom Petrom. Je do neho bezhlavo zamilovaná, miluje ale aj on ju? Čaká ich nahrávanie prvej spoločnej piesne a tiež televízne vystúpenie, ktoré rozhodne o všetkom… (TV Markíza)

milwaukee

Zůstávám na čtyřech hvězdách, byť ze začátku jsem váhal, jestli sledovat dál. Bytnej Vondráček byl příjemnej jak osina v zadku. Iveta prostě byla kytička za zelena utržená a Sepéši mi přišel dost ujetej. Je ale fakt, že tenkrát vypadali jako naprosto dokonalý pár a já je i poslouchal. Knoflíky lásky bych snad ještě našel na kazetě někde ve sklepě. A zdá se, že Křenková zjistila, že lze použít i třetí mimický sval. Ještě pochválím Brzobohatého Gregora. Jako Štajdl se docela povedl. Akorát mi zatím není jasný, co tam dělá armáda. ()

fafejt001

Po  počátečním  nadšení  trochu  brzdím . Sepéši  byl  , asi ,  jiný  než  jsme  si  mnozí  mysleli . Iveta  měla  smůlu  na  chlapy  zřejmě  už  od  začátku . Byla  vlastně  stále  sama .  Kde ,   kdo ,  se  chtěl  přiživit  na  jejím  talentu  a  pak  nazdar a  šáteček . Chudák  citlivá  holka  ztracená  v  tý  Praze . Měla  talent ,  citlivou  duši  a  byla  zřejmě  i  poněkud  naivní . Jo  a  ten  chlap  kde  ona  bydlela  ,  to  byla  síla . Žádný  soucit  a  jen  nepříjemný  to´n  v  jeho  hlase   v  každé  denní  době . Měla  se  sebrat  a  jet  domů .  Možná  by  jí  bylo  lépe . I  tak  by  byla  v  pěvecké  konkurenci TOP .  Finále  bude  zřemě  plné  zvratů  , ale  i  tak  je  dobře  , že  vznikla  tahle  minisérie . ()

Anife

To bylo co? Zlatej nudnej první díl. Teda ta Anička je dobrá, to jo. Ale ta kamera v mlze? Scénář? Je to všechno takové ploché, nudné, zvláštní. Je vám u sledování vlastně hrozně nepříjemně. Člověk to má chuť vypnout hned v prvních pěti minutách. Ani nemám motivaci se podívat na poslední díl. Napadá mě milion lepších způsobů, jak strávit hodinu svého života a sledování Ivety mezi ně nepatří. PS: Sepéši mě s dovolením sere už od prvního záběru. Nevím, jak moc se tady scénář drží pravdy, ale jestli se vážně choval k Ivetě takhle, tak se bohužel nedivím, že skončila jak skončila. ()

Honza__St.

Tady už se tvůrci odklánějí od reality víc, než v předchozím díle - a víc, než je zdrávo. Opět nehodlám tvrdit, že všechno může být do posledního detailu přesně, to je vyloučené. Ale druhá věc je tohle. Iveta prostě nazpívá s Petrem Sepešim Knoflíky lásky, hned je pozvaná do pořadu Sejdeme se Na Výsluní, a z obou se stávají velké hvězdy, a hned vzápětí začíná jejich milenecký vztah. V reálu bylo ještě předtím jedno (úplně první) Výsluní, kde Iveta zpívala první opravdu hitovou píseň To mě nenapadá, a Knoflíky lásky byly až v dalším díle. Zejména to vystoupení Na Výsluní jakoby dělaly dvě různé skupiny lidí. Vlastní vystoupení s písničkou Knoflíky lásky okopírovali do nejmenšího detailu - pohyby dvojice, kamery, i tu málem shozenou lampu (ale jako fakt - to mám věřit, že Petr měl kvůli té lampě hysterický záchvat? :D). Ale jinak to vypadalo spíš jako parodie toho pořadu. Ten se v reálu vysílal ze záznamu (natáčení bylo bezpečně o nějaký ten týden, ne - li měsíc dřív), a opravdu ho neuváděl takový směšný brejlovec (bez urážky), který by se hodil spíš do České Sody nebo Tele Tele (v reálu to byla Helena Vondráčková). Opět tu máme pana producenta Krejzu, který se díky tomuto úspěchu pomalu může rovnat pánům Janečkovi, Vágnerovi, nebo Štaidlovi (ten zde Ivetu poznává a už v tuto chvíli si na ni brousí zuby - oblíbená bulvární teorie vyvrácená dokonce i samotným Štaidlem). Přičemž ve skutečnosti to byl Pavel Vaculík (a částečně Felix Slováček) s TOČRem, kdo stál za hity Petra a Ivety. A byť se někde mohli potkat s Láďou Štaidlem, mnohem víc se setkávali s Petrem Hannigem (který se na jejich úspěchu taky částečně podílel), Františkem Janečkem a Michalem Davidem (TOČR nebyl stavěnej na koncerty, a tak Iveta a Petr hostovali na koncertech Kroků a skupiny Golem). A samozřejmě dneska už sotva někdo zjistí, jak vypadala interakce Ivety a Petra v soukromí (a absolutně si netroufám hádat, jak by to s nima dopadlo, kdyby se nestalo, co se stalo), ale nechce se mi věřit, že by Petr byl až takovej zmetek, jakýho z něj dělají tvůrci minisérie. A že by se z nich stali milenci přesně po natáčení toho Výsluní, to se mi taky nechce věřit. Jestli to vzdalování minisérie od skutečnosti bude pokračovat, tak ten poslední díl (a zejména uvažované pokračování) bude katastrofa. ()

BlackDemon

Ja chápem potrebu televízie produkovať seriály pre masy, len by niekto mohol myslieť aj na to, že potom niekomu tie 80tky v cz/sk šoubize prídu také - rozprávkové. A ono to tak nebolo, nebolo jednoduché dostať pesničku do televízie, nebolo jednoduché sa len tak stať profesionálnym spevákom a už tobôž nevychádzali interpretom single z jedného dňa na druhý. Chýba tam to zákulisie, chýba mi tam čo bol zač ten ich producent, prečo sa Sepéši správa ako sa správa-tiež nie je vysvetlené. Aj druhá časť si len tak pláva po povrchu a z Ivety robí obeť. ()

gep

...ježíš to jsou tady kecy jak je špatná volba Anna Fialová. Máte jiný tip? Nedokáži si z českých hereček představit lepší volbu a univerzálnější herečku schopnou ztvárnit jak naivku Ivetu s pohledem plaché laně, tak totální mrchu v Život je hra. A je krásná. Trochu jinak než Iveta, ale je. A proč že není originální zpěv IB a PS je druhá kravina. Ve Walk the line taky zpívají Phoenix a Witherspoon... ()