V zapadlém městečku Nejdek žije své rutinní životy skupinka svérázných přátel, kteří pomalu začínají přicházet o své ambice, mladickou energii i zdraví. Při vzájemných setkáních se Horst, Fery, Hugo, Pučma a Vladěna pravidelně nostalgicky vracejí do zlatých časů devadesátých let, kdy jejich tým získal mistrovský titul v národní házené. Ve sportovní disciplíně, která je tak trochu pozapomenutou sestřenicí mezinárodní házené. Z šedi všedních dní vytrhne zlenivělé sportovce pozvánka na první klubové mistrovství veteránů v národní házené na Slovensku. Není čas ztrácet čas, usedlost a pohodlí musí jít stranou. Teď je potřeba dát starou partu dohromady a za bojového pokřiku „Míč v ruce, národka v srdci“ začít společně trénovat na nadcházející veteránské klubové mistrovství. Nikdy totiž není pozdě. Dokud není pozdě (Voyo)

Recenzie používateľa William_ k tomuto seriálu (6)

Národní házená (2022)

První polovina seriálu naprosto podprůměrná až nudná, plná trapného humoru. V druhé půli se konečně začne něco dít, postavy se vám vryjou pod kůži, a budete si užívat každou scénku. Třešničkou na dortu jsou poslední 2 díly, které už připomínají kultovní okresní přebor. Pokud pokračování, tak v duchu 2 poloviny seriálu. ()

Dopis (2022) (E01)

Prémiový, a exkluzivní nový seriál vysílaný na platformě VOYO začal snad ještě hůř, než jsem čekal. Nudou, šedí, trapným nevtipným humorem. Ale prý se to podle hodnocení rozjede až ve 2. polovině seriálu, tak této hlouposti šanci ještě dám. ()

Trénink (2022) (E02)

Ještě horší a nudnější než pilotní díl. Může to být ještě horší? ()

Semafor (2022) (E03)

Má to vzestupnou tendenci, ale furt se to drží v poli podprůměru, avšak cítím, že už bude jenom lépe. ()

Gólman (2022) (E05)

Proč seriál nezačal tady? Tu příšerné první 3 díly byly zbytečné, teprve tady se začíná něco dít a humor konečně funguje. Jen tak dál. ()

Na Sereď! (2022) (E08)

Jednoznačně nejlepší díl celého seriálu. Řechtal jsem se od začátku do konce. Škoda toho useklého konce, ale mohla by vzniknout 2. série, ve které by se mohlo pokračovat ve šlépějích konce této série. ()

Na Voyo míří tým opotřebovaných házenkářů

Na Voyo míří tým opotřebovaných házenkářů

25.03.2022

Voyo svým předplatitelům od 25.3.2022 nabídne každý pátek dvě epizody nového komediálního seriálu ze sportovního prostředí, Národní házená. Děj osmidílného seriálu se točí kolem partičky značně… (viac)