Chainsaw Man

Kiss no oadži (E07)

(epizóda)
  • Japonsko Kisu no Oaji (viac)
TV spot

Vždy se musí někdo obětovat a nyní je řada na Denjim. V překvapivém zvratu událostí se zdá, že Nekonečný ďábel ví, kým Denji ve skutečnosti je. (mikki089)

TV spot

Kimkong

Souboj démonů je souboj výdrží. Jeden nemá slabinu a druhý si vytvořil Perpetuum mobile na své schopnosti. Po boji zasloužená "odměna". jen je mi divné, že tuhle část cenzurují, ale krev je OK. ()

muti

Hlavný hrdina v bojovom rauši mi pripomína Gatsua zo série Berserk. Po boji nás čaká klasický japonský oddych z roboty a teda večera a veľa piva. Dievčatá pijú ako dúhy a spĺňa sa nám tu ďalší japonský mokrý sen. With a twist! Záverečná scéna pôsobí realisticky. Myslím že som si obľúbil Akiho a jeho vyrovnaný a kľudný mindset. ()

Arkanoid

Denji opäť ukazuje svoju šialenosť a démona poráža ľavou zadnou. Himeno si spomína na poučku o šialnosti od svojho kolegu alkoholika a máme tu aj párty. Na tej dostáva Denji svoj prvý bozk, bohužiaľ spolu so zvratkami. Himeno pokračuje v intímnostiach u nej doma. Opäť to končí cliffhangerom. Milostné zápletky tu vedia byť napínavejšie ako tie akčné. ()