Mladá redaktorka si v New Yorku zařídila dokonalý život. Ten se ale začne drolit, když se kvůli natáčení dokumentu musí postavit čelem k drsnému zážitku ze střední. (Netflix)

aznaho

Tématu rozumím. A obdivuju všechny ženy které s tím jdou ven. Ale scénář tohodle filmu je strašně slabej. Film slibuje něco úplně jiného, než z něj nakonec vyleze. K naštvání! ()

caesarous

Docela mě překvapilo jak nízké tu má film hodnocení, na poměry klasického "Netflix filmu" to podle mě vůbec není špatné. Film se dotýká velmi závažných témat, která bohužel naše společnost musí neustále řešit. I když nejsou zpracovány úplně dokonale, film má své kvality. Navíc Mila Kunis se do své role dokonale hodí. Za mě 75%. ()

melmoth

Ak si chcete vychutnať viac ako solídny psychologický kúsok s ústredným výkonom hodným nominácie na prestížne ocenenia, Luckiest Girl Alive je ideálnym tipom. O aktuálnych spoločenských témach hovorí rovnako obratne ako o vnútornom boji jednotlivca so sebou samým a svojimi démonmi. Budúci kult sa neurodil, kvalitný titul hoden aj opakovaného pozretia však áno. Viac tu ()

theblackswan

Znásilnění se v 75,4 % případů dopouští pachatelé, které oběť důvěrně zná - nikoli cizí člověk v temném parku, jak je zakořeněným mýtem. Film se silným poselstvím, který je mimo dějovou linku také dobře zpracován. 4*. ()

Lukrecia.05

Původně jsem chtěla vidět film kvůli Mile Kunis, která všude svou roli perfektně zahraje. Myslím si, že film se dotkl hodně žen, které vědí, jaké trauma si prožili a co to z jejich životem udělalo (aneb, jak se vyrovnat s minulostí) o to víc mně zaráží jaké hejty píšou i ženy. Film se dotýká velmi závažných témat, která bohužel naše společnost musí neustále řešit (NE! Je opravdu ne). Film není zpracován dokonale, ale tyto témata jsou opravdu choulostivá a těžko Vám je jakákoliv žena odvypráví do detailu, aby film byl natočen s mnohem poutavějším a zajímavějším dějem. Za mně kvalitní film. ()