Kočičí kouzlo

• USA Scaredy Cats

Willa Wardová dostane k dvanáctým narozeninám huňatý dárek, který jí a jejím kamarádkám otevře dveře do světa kouzel, mluvících zvířat a dalších divů. (Netflix)

chrispe

Plně jsem viděla první dvě epizody, pak různě po kouscích podle toho, jak jsem se přichomýtla ve chvílích, kdy se dcera dívala. Nemůžu si pomoct, ale Scaredy cats mohlo nabídnout poměrně dobrou zábavu i dospělému divákovi, ale tvůrci se evidentně rozhodli plně vsadit na děti a touto cestou se nevydat. Škoda! Původně jsem si to totiž pustila sama sobě. :D Příběh je fajn, kulisy ve kterých se to odehrává taky, ale je to naprosto bez atmosféry a přehrávající herci se rozhodně učili z produkce dílny Disney. Díky tomu je ale seriál přístupný i pro poměrně malé děti, které možná díky jejich dětské fantazii sem tam zamrazí, ale nebudou vyděšené. Dceři (5 let) se to líbilo. ()

DK197

Průměrný dětský seriál, kde mě pilot napoprvé vůbec nezaujal a herci mi přišli přehrávající. Nakonec to ale celkem ujde a jako jednorázovka a kulisa při jiných činnostech, proč ne. PS: Závěr stejně divný jako pilot, bohužel. ()

Bozvav

Kdyby z toho udělali 4 díly, trochu vylepšili efekty a ty holky méně ječely, mohlo to být super čarodějné fantasy pro děti. Takto  to bylo spíše otravné, ale malému synovci se to líbilo, jen mu to přišlo dlouhé. ()

MikeCool

TV seriál. Typická jednorázová dětská telenovela, která zaujme jen své mladé publikum. Každopádně nevím, jestli bych zrovna tohle svojí dceři pustil. Zřejmě bych jí vybral kvalitnější a ne tak přiblbý seriál z nabídky Netflixu. Nápadem, vtipem, ani dialogy tenhle dětský seriál rozhodně nezaujme. Ale jak jsem již psal, já nejsem cílová skupina! | Průměr: 25% | ()

misterz

Fantasy s pomerne bežnou obsahovou šablónou, ktorá má šancu zaujať iba detské publikum. Samozrejme, iba do začiatku puberty. Potom to s týmto projektom ide rýchlo z kopca. Pokiaľ prižmúrim obe oči, sklopím uši a predstavím si, že mi je 8 rokov, tak na veľmi slabý priemer to stačí. 50/100 ()