Kočičí kouzlo

• USA Scaredy Cats

Willa Wardová dostane k dvanáctým narozeninám huňatý dárek, který jí a jejím kamarádkám otevře dveře do světa kouzel, mluvících zvířat a dalších divů. (Netflix)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (3)

Kočičí kouzlo (2021)

Plně jsem viděla první dvě epizody, pak různě po kouscích podle toho, jak jsem se přichomýtla ve chvílích, kdy se dcera dívala. Nemůžu si pomoct, ale Scaredy cats mohlo nabídnout poměrně dobrou zábavu i dospělému divákovi, ale tvůrci se evidentně rozhodli plně vsadit na děti a touto cestou se nevydat. Škoda! Původně jsem si to totiž pustila sama sobě. :D Příběh je fajn, kulisy ve kterých se to odehrává taky, ale je to naprosto bez atmosféry a přehrávající herci se rozhodně učili z produkce dílny Disney. Díky tomu je ale seriál přístupný i pro poměrně malé děti, které možná díky jejich dětské fantazii sem tam zamrazí, ale nebudou vyděšené. Dceři (5 let) se to líbilo. ()

Amulet (2021) (E01)

Je to hezký. Vypadá to na fajn příběh v podzimních halloweenských kulisách, ale nemá to atmosféru a to hlavně kvůli zbytečnému přehrávání jak malých, tak velkých herců. První díl je celkem dlouhý, uvádí do příběhu. Myslím, že pozdější stopáž kolem 25 minut tomu bude sedět víc. 2,5* ()

Potrefená husa… (2021) (E02)

Ty čarodějnice jsou fakt tragický. Chápu, že záměrem tvůrců je, aby se děcka nebály, ale většina dětí se ráda tak trochu, příjemně bojí. Osobně bych dala 2* pro dospělého to nemá moc co nabídnout, ale když koukám na dceru, nemůžu říct, že by jí to nezajímalo. A ona je přeci jen spíš cílovka. Edit: Mám info, že se u toho někdo trošičku bál, takže se na to evidentně dívám drsňáckýma dospělýma očima. :D ()