Útěk z pole

• Česko Herní pole (viac)

Strhujúci psychologický triler o túžbe žiť za každú cenu. Šesť cudzincov sa prebudí zmätených a uväznených v nekonečnom kukuričnom poli. Čoskoro zistia, že im je niečo záhadné v pätách. Vyzbrojení len zdanlivo náhodnými predmetmi – od kompasu po revolver – musia spojiť svoje sily, aby sa z poľa dostali skôr, než zomrú. (Bontonfilm SK)

Milo384

Takový trochu lepší televizní sci-fi film. Nic není vyloženě špatně, ale do pořádného filmu tomu něco chybí. Triky slabé. Děj jak z průměrné počítačové adventury. Nic náročného, takže v pohodě 2* ()

Dumbo87

Jedna hviezda za minimalisticky napad, rozumej kukuricne pole. Horsie je, ze scenar a vykony su takisto minimalisticke, rozumej podpriemerne…STRATA CASU :/ myslim, ze toto by som si uzil iba nahuleny a z radoby hororu by bola komedia ()

K1K0

Útek z poľa psychologická thrillerovka absolútne ma to nenadchlo a z ničím nezaujalo, ani trochu hororové čiže nečakajte žiadne napínavé momenty pri ktorých tuhne krv v žilách ()

Nikol45

Je to taková únikovka z kukuřičného pole. Mě se to docela líbilo. Dalo se to shlédnout. Ani herci mi nijak zvlášť nevadili. Na 3* to rozhodně je. ()