Adele - Hello

(hudobný videoklip)
Krátkometrážny / Hudobný
Veľká Británia / USA, 2015, 6 min

PEZ

Neviem, prvá polka mi prišla úprimná, tak zo strany Adele aj zo strany režiséra. A potom akokeby sa pustili do toho producenti a "poradili" Adele to na konci vygradovať a predĺžiť na 6 minút a Dolanovi "poradili" pár dobrých záberov. Toto mi na rozdiel od Adelinho najväčšieho hitu prišlo ako produkt. Nemôžem si pomôcť. ()

Revivup

Skvělá písnička ze skvělého alba. Klip se bohužel plácá v průměrnosti. Působivý úvod navozuje nostalgickou atmosféru, při záběru na oči Adele člověk dostává husí kůži. To vše ovšem vyprchá s příchodem refrénu - nesmyslné užití větráků, nesmyslný kožich a k tomu hlasy konverzace v pozadí jako vrchol otravnosti. Tuto píseň si rozhodně vychutnám více bez vizuálního doprovodu. ()

SatchS odpad!

Nezastaviteľný dáviaci reflex ma prenasleduje len pri pomyslení na to, čo sa deje s hudbou v dvadsiatom prvom storočí. Absolútna dehonestácia nielen zvukového, ale aj s ním spojeného vizuálneho prejavu, totálny nezáujem o akékoľvek invenčné myslenie, stačí tam predsa najebať text o tom ako sme boli jang a frí, zasadiť to celé do lesa, pretože teraz majú všetci pozéri hlboké videoklipy v lese, a voilà. Konečne viem, prečo jelene skáču naschvál pod autá. ()

FoxMulder

Adele nemám nijak zásadně rad. Je to obtloustlá, blbá, nevzdělaná kysna z ghetta. Nicméně zpívá dobře a překvapivě i její klipy mají vysokou úroveň. Asi je to tím, že by bylo naprosto nemožné ji natáčet jak polonahá tančí v dešti a demoliční koule by se s ní utrhla. Tohle mě nebere tak jako Someone like you, ale ta melancholická, podzimní stylizace se mi libí. ()

Marek1991

Hudobne zvládnuté, veľmi dobre to graduje, ten hlas je perfektný a emočne je tá pieseň s tým príbehom tak nabitá, že je to podľa mňa jeden z najlepších hitov poslednej doby. Čo sa týka klipu a nostalgie, tak to spočiatku je tiež zvládnuté, aj keď ten kožuch, to jej možno až typicky prehnané anglické sebavedomie po celú dobu klipu už na mňa dobre nepôsobilo. ()

• Jedná se o vůbec první hudební videoklip, při jehož natáčení byla použita technologie IMAX. Technologií IMAX byly pořízeny dva záběry - Adele otevírající oči a průlet kamery nad jezerem ve finální části klipu. (Andrew78)
  • 18. října 2015 byla píseň představena během soutěže The X Factor (od r. 2004) ve Velké Británii. (willy1)
  • Tato píseň je mylně vykládána jako balada o Adelině lásce z minulosti (možná právě kvůli zavádějícímu klipu). Ve skutečnosti není o nikom specifickém. Adele promlouvá k lidem, které za svůj život potkala, k přátelům, ke svým vztahům i k sobě samé v mladší podobě. V albu "25" rozebírá samu sebe, svoje pocity a snaží se se sebou udobřit. (willy1)