Seriál se snaží dětem vysvětlit, proč právě zkoumané věci fungují tak, jak je všichni znají. Děti se spolu s moderátorskou dvojicí můžou podívat například na palubu letadla, do mrakodrapu, zoo, ale můžou vidět i práci policie a dalších záchranných sborů. Ale moderátoři dokáží snadno vysvětlit i elektrický proud a mnoho dalšího. (MsWampir)

Redlum

Fyzika me nebavi, Elisha se mi libi - takze asi tak:) Nekdy je to ale zajimave, pro deti urcite inspirujici a vhodnym, poutavym zpusobem vysvetlene. Mozna kdybych porad sledoval driv, nebalancoval bych ted ve fyzice mezi trojkou a ctyrkou... ale tomu sam neverim...:) ()

cariada

Zajímavý pořad (ne )jen pro děti. O tom jak humornou formou předvéct co všechno se běžně v praxi děje a proč tomu tak je. Velmi poučný ,někdy se rád podívám. ()

Nautila

Jako děcko jsem to žrala, bavilo to a snad jsem se i něco přiučila. Všichni "moderátoři" byli supr (hlavně šílený Charlie) a dokázali si udržet plnou pozornost po celou dobu dílu. A vo tom to je... ()

C0r0ner

Kéž by se tak fyzika učila takovýmhle způsobem a ne přes posrané vzorečky. Ten si dnes samozřejmě nepamatuji jediný a vůbec z celého tohohle kreténského předmětu nevím vůbec nic, kdežto z Populární mechaniky si do dneška pamatuji spoustu pokusů. Holt asi vidím vzdělávání jinak než autority na ministerstvu. 85% ()

KatanaCZ

Vždy jsem si při sledování tohoto seriálu říkal, že Elisha bude jednou kus....měl jsem pravdu, to je jedna hvězdička. Poprvé jsem zde viděl Todda Mc Farlana, tvůrce Spawna atd - druhá hvězda. A třetí za pár dobrých dílů. ()

Samuel7

Chodil jsem ještě do školky, když jsem hltal každý nový díl a ty staré si znovu a znovu pouštěl... Myslím, že tím se dokazuje, že tento seriál dokázal opravdu zaujmout. A ta znělka.... Navíc vtipní a šmrncovní moderátoři jako Elisha nebo Tyler se jen tak nezapomínají :) ()

ssfan

Když mě bylo tak osm let, tak jsem se na to koukal a moc se mi to líbilo. Teď už si z toho moc nepamatuju, ale na 3 hvězdy to bylo. ()

giovanni3

Mladá Elisha se mi líbila, když jsme byl v té době co tento seriál běžel v TV.. člověk pochytil pár poznatků a dal ose na to dívat.. je to tak na 3z5, ale za Elishu přidám na 4z5 ()