Osemnásťročný Matthew Kidman je mladík, o ktorom sa dá povedať, že donedávna ani poriadne nežil. Jeho skutočný život sa začal až v momente, keď sa zoznámil a zamiloval do svojej novej susedky, krásnej a zdanlivo nevinnej Danielle. Keď Matthew zistí, že to úžasné a dokonalé dievča, ktoré si vysníval a ktoré sa stalo jeho láskou je bývalá pornohviezda, jeho existencia i vnútorný svet sa otrasie v základoch... Danielle má na Matthewa silný vplyv. Vďaka nej sa mu podarí vystúpiť z ulity a odhaliť starú pravdu o tom, že kvôli človeku, ktorého milujete, niekedy musíte riskovať úplne všetko... (TV JOJ)

radys.v

Tenhle typ amerických filmů vážně krutě nemusím a většinou jen ostře kritizuji (zejména špatým obsazením a neuvěřitelně trapným scénářem). U tohoto filmu to však bylo jinak - vážně jsem se bavil a dokonce i určitým způspobem vžil do situace hlavního herce. Je to až neuvěřitelné, ale líbil se mi i výkon Timothyto Olyphanta, kterého naprosto bytostně nemám rád. ()

PlayEasy

Když je film vlastně skoro celý o pornu, asi sotva může být inteligentní a kvalitní ;) Jenže kvalita nemusí nutně být synonymem pro skvělý film a naopak, jak nevyvratitelně dokazuje Sexbomba od vedle. Zkrátka se jedná o šíleně (!) vtipnou teen pecku, která se po zásluze stala kultem mileniálů. Plus týpeček Hirsch, hláškující Olyphant a Elisha - no, ta je opravdu sexbomba. Ale tento snímek si vystačí jen s tím, že je BOMBA!  80% ()

ostravak30

Sexbomba od vedle zaujme hlavně krásnou a sympatickou Elishou Cuthbert.Pár vtipů se zde najde, ale upřímně, je to klasická pubertální komedie, která si hraje s ohranými motivy sexu a dalších lechtivých témat. Hrdiny samozřejmě nejsou žádní playboyové, ale středoškolští studenti, kteří jsou víc nadržení než aby po nich holky šly, což je další často používaný jev. Samozřejmě se objevuje hned několik zápletek a problémů, které musí hrdina řešit, navíc je ohrožena jeho studentská pověst a budoucnost...ale, jak už to tak chodí...nakonec mu baba zůstane viset na krku a pověst neutrpí. ()

forrest11

Bol som prijemne prekvapeny vtipnostou a nevtieravostou tejto "dalsej" teenagerskej komedie. Narozdiel od inych komedii tohto tipu je tato natocena velmi milym sposobom so sympatickymi hlavnymi predstavitelmi. ()

ric

Vidím v tom pouze dvě věci: Poměrně úspěšný pokus o jinou teenagerovskou komedii a také něco jako "pozor, Elisha Cuthbert bude účinkovat i ve známějších filmech, protože přece nevypadá špatně, že ano". Plakátové rychlokvašky jsou taky nutné. ()

seba

Takže. Mnoho hvězdiček limitně se blížících nekonečnu za Elishu Cuthbert (smůla, že už přítelkyni mám :-)), kluci hrají celkem v pohodě, Timothy Olyphant hraje výborně grázlíka jako už před lety v GO, příběh předvídatelný a velmi, velmi nepravděpodobný, humor, no..... žádné velké řehtání, ale pár momentů se najde. Celkově: pro Elishiny fanoušky povinnost a pro ostatní slušná zábava. ()

Marg

Příjemné překvapení. Děj má spád, romantika je dobrá a ta Elisha je kus a působí moc mile. A Kelly (Timothy Olyphant) je fakt povedená postava. ()

Efreeti

Jojo...každé srdce puberťáko povyskočí, když uvidí Elishu jak se poromenáduje v podprsence po filmovém plátně. Určitě jedna z těch kvalitnějších amerických komedií pro mladé. Už jen za to, že se film obejde bez fekálního humoru dávám hvezdičku navrch. Vcelku mě pobavil výkon gangstera / pasáka Timothyho Olyphanta ()

Chladek

Naprosto trhle skvělý film. Ten děj je trochu zavádějící, ale myslím, že to nikomu nevadí. Točení filmu kolem porna sice nemusí (ale i může) být zavádějící, ale vřele doporučuju! Skvělé herecké výkony, skvělý námět a nádherné písničky. ()

Erichy

Nejlepší romantická komedie co jsem viděl. Tenhle film můžu sledovat pořád dokola a nikdy se neokouká. Stala se z toho srdcová záležitost a to všechno díky fantastické přenádherné Elishe. ()

Ygan

THE GIRL NEXT DOOR je oproti AMERICAN PIE apodobným lepší v tom, že prsa neukazuje jenom protože to jsou prsa, ale protože patří do příběhu. Navíc film pozvedává úžasná Elisha, Emile a dobrý režisér Greenfield. ()

PROTIVETRU

Silno nadhodnotený snímok. Vzťah hlavných postáv má príliš rýchly spád, ktorý nevyvoláva akékoľvek emócie. Vtipnosť aj romantika takmer na bode mrazu + samozrejmý happyend. ()