Elektrická těla

• Francúzsko Les Corps électriques (viac)
všetky plagáty
Krátkometrážny / Sci-Fi
Francúzsko, 2021, 15 min

V budoucnosti, kdy jsou lidské vzpomínky uloženy na kartách a biologická těla jsou nahrazena biomechanickými schránkami, si každý může změnit vzhled podle nálady, pokud na to má prostředky. Ale lidé, kteří si nemohou dovolit platit nájem za svá drahá těla, je musí opustit. Toho se nejvíce obává i Emma Beaufortová. (Cinemax)

kagemush

Neoriginální, nudné. - Důkaz že tok času není lineární, páč si to čas při mém sledování tohodle  vzal několikrát kolem zeměgule a já tak prožil nejdelších patnáct minut mého žití. ()

Dawe2

Na tomhle videu si plynulost přehrávání nezkoušejte ... :-D. Video má necelých 12 minut, přičemž první čtyři minuty jsou natahaná břečka o ničem. Ten zbytek to také nezachrání. Jedna hvězda za nápad, druhá také za nápad a ostatní nestojí ani za zlámanou grešli. Přesto bych vzhledem k délce shlédnutí doporučil, je to zajímavé. Leč nedomyšlené a nedotažené, stačilo by málo. ()

Hugho

Vizuálne pripomína avantgardné európske filmy z 60tych rokov (Alphaville...), ale v  vzhľadom na svoju dĺžku sa to dá pozrieť. Vnímam to ako kontrapunkt k dlhým, user-friendly farebným filmom s dejom a predvídateľným koncom. ()