Pojďte pane, budeme si hrát - Série 1 (1965) (séria)

Potkali se u Kolína (S01E01)

(epizóda)
  • angličtina How They Met at Kolin

Hlavní hrdinové jsou plyšové loutky, konkrétně dva mědvědi. Ten větší a chytřejší si říká Velký Medvěd, a ten menší a roztomilejší se jmenuje Malý Medvěd. Vystupují zde i jiné postavičky a všechny mají tu schopnost, že se dokáží proměnit od auta přes semafor až po míč nebo houkací kačenku. Koho že naši dva plyšoví medvědi na cestě potkali? Například ubrečený klobouk, zakletou princeznu, proradného kozla Breburdu a samozřejmě mnoho dalších. (Džejkop)

pecicomix

todle je jednoznačně nejlepší seriál pro malé děti co sem kdy viděl! Ti dva si umějí pohrát tak zábavně, že to i po několikátém sledování baví celou rodinu. a to jak našeho nejmenšího (3) tak i naši babičku (snad si nemyslíte, že řeknu její věk:)) ... prostě todle je krásný !český! komunisty nepoznamený seriál. a o to je pro mně krásnější. ()

transbeskyd

Tomu říkám skvěle vytěžené vzpomínky na dětství se starším bratrem. Malej a velkej a jejich hravý svět, kde je možné úplně všechno mě dostali hned napoprvé jako malého kloučka natahujícím krk nad hlavy přede mnou v našem dávno zaniklém kině Svět a fascinují mě stále. Díky pane Pojare za tuhle kouzelnou vzpomínku na dětství. ()

Valkyria

"Pane, pojďte... budeme si hrát!" ... "Moje babička je taky v polárce" ... Prostě 100% zábava pro malé i velké! :) Chytrý humor a překrásné animace plyšových medvídků a jejich příhod! :) "Leda si zahrát na nejlínějšího chlapa pod sluncem! Já takhle jako ležim, a jako pláču a vy se ptáte proč! Já mám hroznou chuť na maliny a vy se divíte, že si neutrhnu. Pane, to já přece nemůžu, vždyť jsem strašnej lenoch!" :D:D "To je nějaký konec hry tohleto?" "No, leda na budíka... tedá.. jestli umíte..!" ()

PlayEasy

Hmmmm... Opravdu pozoruhodné, co s námi dovedli udělat dva plyšoví medvídci. Ano, je to tak. Malý a Velký. To jsou ti roztomilý medvídci, kteří s můžou proměnit v ledacos. Ti nám opatřili nádherné vzpomínky na dětství a nejen to. Dokonce nás okouzlili i v dospělosti. "Pojďte pane, budeme si hrát." 80% ()

duklak2

A to už jsem si myslel, že tenhle výborný večerníček zde není, protože jsem ho pořád hledal pod názvem Pojďte pane, budeme si hrát. Kdo by neznal tuto legendární větu. Zařadil bych ji do hlášek století. Tito loutkoví medvědi byli kouzelní a nechápu, proč se v dnešní době už nevysílají. Dokázali se proměnit ve vše, na co si jen vzpomněli. Pamatuju si na velmi dobrý dabing. Na každý díl jsem se jako malý klučina velmi těšil a dnes mě ukápne nejedna slzička při vzpomínce, že dětství je nenávratně pryč. ()