Rozlučka

Pět kamarádů si vyrazí na výpravu do divočiny, kde se brzy dostanou do hledáčku záhadného střelce. A zoufalý boj o život začíná. (Netflix)

matko2351

A toto co bolo? Piati chlapi na rozlucke najdu zensku, ktora tuzi po pomste a jej uplne jedno ci pozabija kazdeho kto jej pride do cesty. Nuda. Jedinna vyhoda je krasna jesenna priroda. ()

jethrotull odpad!

Tupost,kde sa ucastnici chovaju ako po lobotomii mozgov. To je fakt "umenie" natocit takuto kravinu,ktora postrada akukolvek logicke konanie. ()

Aguirre

Novodobi filmari si s neprijemnym vynalezom mobilnych telefonov poradili originalne....signal proste nie je a nebude do konca nahanacky. A to bez ohladu na to, ci ste na Sahare, alebo v srdci Europy....a este jedno poucenie, nikdy netreba podcenovat silu uzialenej matky. No a napokon, ak ako alfa samec zvitazite, tak vlastne ste prehrali...okrem zleho brata ste ostali uprostred nicoty (Nemecka) bez signalu sam a zraneny. ()

gggggg odpad!

Tak jednoduchý film s jednoduchou zápletkou a niekto ho je schopný tak zle spracovať?? Odpad a hnus, žiadny náboj, nesympatickí herci, hudba o ničom, žiadny posun v deji. Najviac som sa potešil keď som zbadal záverečné titulky. ()

maroco1990 odpad!

Strata času, ako rátanie hodín. Partička frajerov? Asi ťažko. Partička buzikov, čo od malička videli len betón a les je TABU. To nedáte do tento film,to nech púšťajú v západnom Nemecku ()

Scott67

Zatímco v lese není signál mobilu v místě, kde je i pevná linka, na takovém širém moři v plovoucím kontejneru je ho dostatek. Tím se sice otírám o jiný film, ale ono to na Netflixu tak nějak splývá v jeden souvislý nesmysl. ()

Mylan_ek

Za mě je to skvělý béčkový film mělo to příběh dobrodružství vraždy boj o život... konec trošku chabší, ale na to že je to německý film tak doporučuji se podívat. ()