Slovenský seriál o nás, predsudkoch, živote, láske, splnených aj nesplnených snoch. Autentický, vtipný, no i kontroverzný príbeh o pôvabnom dievčati tmavej pleti s ambíciou byť iná ako všetci ostatní. (TV JOJ)

Recenzie používateľa klukluka k tomuto seriálu (3)

Iveta (2021)

Jan Hřebejk nejenomže uměl točit, on se v tom navíc zdokonaluje a Iveta je toho jasným důkazem. Je to jeho i Kolečkův masterpiece, oběma se podařilo něco neuvěřitelnýho a mě osobně tím totálně odrovnali. Všechny Mosty a Okresní přebory a…jsou proti tomu jen slaboulinkej odvar, protože tohle je fakt, ale fakt velký!!! Těch 54 procent, který to má, plyne z očekávání, že to bude nějaká Kolečkova obvyklá řachanda, on ale stvořil silnou, jímavou story o povahově tak krásném, kontroverzně vnímaném člověku, že jestli se má Iveta podobat paní Anetě, a já věřím, že se jí podobá, tak je to to nejhezčí “omlouvám se za všechno” ever. Fakt krásný, díky moc všem. Jmenovitě ještě zmíním Milana Ondríka, jeho výkon taky naprosto (!!!) mimořádnej. ()

Episode 1 (2021) (S01E01)

Výborná režie, výborní herci, výborný lokace, výbornej architekt (maminčin palác v bytovce fakt vymazlenej), zatím to ale stejně válcuje PREKLAD DIALOGOV Michaela Zakuťanská a JAZYKOVÝ PORADCA Dáša Haraksinová. Pane scénáristo, kdybyste snad někdy chodil, nebo nedejbože založil rodinu s někým, kdo by se měl byť jen trochu podobat téhle vaší virtuální Ivetě, tak ji hlavně nechtějte nasrat. Vždycky si nejdřív vzpomeňte na vrtačku v anusu. ()

Episode 3 (2021) (S01E03)

Druhej díl mě až tak nebavil, ale trojka mě po celou dobu udržovala ve střehu a je to fakt zvláštní podívaná- například na testosteronovýho Milana Ondríka na šteklách. 😊 Napoprvé si ho Jan Hřebejk vybral pro roli válečnýho Veterána a asi v něm tehdy evokoval něco jinýho. A Milan si to užívá, řekl bych. Paní Mauréry taky výborná. Celkově je to fajn. Má to zvláštní atmošku, je to hodně v pohodě. ()