I superhrdina potřebuje krýt záda! Mladý Peter Parker a přátelé bojují se zloduchy. (Česká televize)

lele odpad!

Tohle je něco tak ohavného. Zbytečného. Trapného. Další z těch Rot a Čet a Patrol a Indických detektivek a Džejků a jiných dětských záchranářů, kteří spasí svět od všech těch zlotřilců, co kradou v obchoďáku bonbóny a praskají dětem balónky špendlíkem. Malý holky to očividně ohromně baví, já nestíhám kroutit hlavou a maskovat škleb. ()

zelvopyr odpad!

Fuj, to je hnus. Víc ušetřit za animaci a hlavně jakoukoli invenci asi nešlo. A jelikož byla povinná Disney kvóta na nějakou "písničku", ale nulový rozpočet, tak úplně k pozvracení je už úvodní znělka. Pozor, dětem nad 1 rok věku nebezpečně snižuje IQ a sociální schopnosti. Teletubbies jsou proti tomu těžce myslitelské. ()

bratr.Milan

Je to ten druh animovaného seriálu, který rodiče pustí malým dětem, aby od nich měli pokoj. Hýbe se to a je to barevné! Dospělý se na to nedokáže dívat a řekl bych, že dětem, které jsou mu vystaveni, snižuje IQ. Je to ten typ seriálu, vidíte pět minut jedné epizody, okamžitě pochopíte generický princip, na kterém je vystavěn, a jako by jste viděli celý seriál. Nemyslím si, že čím menší děti, tím barevnější a hloupější výsledné dílo musí být. Trocha kreativní inteligence by jim neuškodila, spíše naopak. Tvůrci tohoto seriálu určitě nejsou hloupí jako jejich výsledný produkt. Pravděpodobně se rozhodli takto tvořit plánovitě. Sedli si v kanceláři ke stolu a přemýšleli: „Co mají malé děti rády a co bude fungovat? Děti mají rády Spider-Mana, tak uděláme dětského Spidyho. Děti mají rády, když je něco křiklavě barevné, a nemá to složité zápletky, aby to malé hloupoučké děti pochopily a musí to být pro ně výchovné, aby se naučily, že se má všem lidem i zviřátkům pomáhat!“ - Tak nějak asi vznikl tento prapodivný seriál. A možná, že tyto požadavky zadali umělé inteligenci spolu s daty o postavách ze Spider-Manových komiksů a ona jim za pár vteřin vyplivla všechny epizody. Zdá se! A vypadá, že to funguje. Už to má dvě série. ()

CrooN odpad!

Od tohoto seriálu jsem ani neměl velké očekávání ale po shlédnutí 4 epizod musím konstatovat, že ačkoli je tento seriál mířený na děti, je to oproti jiným spider-man seriálům extrémní zklamání. Přetvářejí zde spider-mana do úplně něčeho jiného, než by seriál o něm měl být a ostatní postavy v "Spidey týmu" jako například Miles, který je v komiksech takový žák staršího Petera, je zde parťák a o jejich základně pod zemí, která by nejspíš stála několik milionů dolarů ani nemluvě. Celé mi to příjde jako vykrádačka PJ masks zaobalená ve Spidey kostýmu přičemž záporáci, kteří tu jsou dospělí se chovají jako kdyby měli IQ tak 35 zde nemají žádný racionální důvod “řádit”. Vím, že tato záležitost není pro lidi v mé věkové kategorii, ale když se podívám na Spider-Mana třeba z roku 94 na kterýho jsem já koukal jako pětiletej harant je toto opravdu velký pokles. Nic lepšího než odpad si podle mě nezaslouží. ()