Špunti na cestě

• Česko Špunti na cestě
Komédia / Rodinný
Česko, 2022, 11 h 8 min (Minutáž: 49–53 min)

Réžia:

Jiří Chlumský

David Novotný, Anna Polívková, Jiří Langmajer, Tatiana Dyková, Pavel Liška, Pavla Gajdošíková, Miroslav Donutil, Arnošt Goldflam, Filip Antonio (viac)

Rodinný komediálny seriál o svojráznych členoch jednej normálnej rodiny alebo všetko, čo nechcete, aby sa vám stalo počas dovolenky. Hrou osudu, vlastnej hlúposti a niekoľkými nedorozumeniami sa tri generácie rodiny Veselých ocitnú v upravenom obytnom autobuse značky Robur a prejdú s ním polovicu republiky. Sériu malých i veľkých katastrof postupne premenia na dobrodružstvo, ktoré zomkne rodinu pevne dohromady. Na ceste nakoniec strávia veľkú väčšinu prázdnin. A bude to nezabudnuteľná jazda! (TV Markíza)

Recenzie používateľa milos.bradik k tomuto seriálu (2)

Posledné prázdniny (2022) (E01)

Tak toto mi tedy stačilo a další pokračování už riskovat nebudu. Toporné herecké výkony od herců u kterých jsem zvyklý na daleko vyšší standard. Navíc do role dětí, které vychází z deváté třídy obsadili 17 a 18 leté herce, tedy herce, no, Filip Antonio jen odříkává text a Amélie Pokorná je sice hezká, ale to je vše a i ostatní dětské výkony jsou naprosto hrozné. Nový Tomáš Holý se asi ještě nenarodil. K tomu právník, který je tak čestný, že u soudu řekne, že jeho klient není v právu nebo učitelka, která péruje padesátníky jako malé kluky. Jestli toto má být humor, tak nevím. Když vycházeli děti ze školy, tak šli všechny najednou od prváků až po deváťáky, ale asi byli seřazení podle rodin, protože jich vyšlo z celé školy pouze několik, ale zato sourozenci vyšli zároveň a všichni spolu. Je to prostě asi pokus o lidový humor, ale já nejsem lid. ()

Partizán (2022) (E05) odpad!

Tak jsem to zkusil a strašné. Jak pravil Poeův Havran "NEVERMORE!" ()