Zlatica plánuje svadbu s Ondrom, ale tomu sa do ženenia nechce. Ako jej to povedať, keď na svadbu na Slovensku pozvala už celú jeho rodinu? Kubo sa v tábore zamiluje do Terezy a jeho otec David do Karlovho historického autobusu Robur. Na pánskej rozlúčke s (ne)slobodou spíše Igor nepriestrelnú zmluvu. Ako toto dopadne? (TV Markíza)

mira007

Nástup Donutila fajn, ale jinak se to vůbec nepohlo ani o milimetr ani v zajímavosti ani v čemkoliv vtipném. Navíc mi přijde debilní padesátiletý Liška, kterýmu se nechce do svatby s dvacítkou Zlaticí, aby chudák neztratil volnost. To nevím jestli je tohle téma do rodinného seriálu, spíš nějaká kolovrátková vztahovka na Primě. ()

Brtniik

I v druhém díle stále jen přípravy na cestu. **** Objevil se mistr Donutil, ajajaj. Překvapilo mě, že jako bývalý roker je hašteřivější než jeho syn a ne nad věcí. Počkám ještě až vyrazí Roburem (jsem zvědavý jak to nazvou (karavan či obytný vůz) v TV v tom mají náležitý zmatek) a pak to asi vzdám. **** Školou povinné děti "stříhají metr"?! Leda v hlavě umělců a kdoví, kde i ti k tomuto fenoménu přišli, když se jako jeden muž vojně vyhýbali. Co to je ten pomocný vedoucí - frajírek? Toho si asi také vymyslel někdo, kdo na táboře nikdy nebyl. Dost trpím. **** Mile mě překvapila  Pavla Gajdošíková. ()

rakovnik

Druhý díl a stále čekám na slibovanou cestu. Zatím je každý jinde. Protože se pořád moc nebavím, všímám si nesmyslů, jako jsou výstavba tábora na zelené louce - po střihu perfektně upravené, vybavení krámku, nebo zázračné renovace autovraku. Podobné slovenskému seriálu "Prázdniny", který sice také nestojí za moc, ale léto dělá své, obzvláště v lednu. ()

Peabody

no po dvou dílech jsem dost vyděšený. Podstata zápletky dílu - tři chlapi jdou pytlačit, na loďce se zvrhnou a pak se ožerou. To zabere 40 minut děje, mezitím nějaké zápletky - ta-co-se-mu-líbí spadne do vody a převléknou si trička aby byla v suchu. Neuvěřitelně nastavovaná kaše plytkými kydy. třetí nedám, srry ()

Nugat

Furt si říkám... dám tomu šanci... spousta nesmyslů. K vyšperkovaným interiérům a exteriérům krásné chalupy a úchvatné přírody je tu podivný obchod... tábor na zelené louce, kůlna bez jediné pavučiny... podivně zarostlý vrak bez špetky prachu a starého jehličí v liště... lakované stoly na venku, opuštěný oheň v létě na terase - jako děti mají starou páku a opilí zpívají Co jste hasiči? To tam větší klišé není? A co to zpívají děti na táboře? Pochybuji, že to znají.... Jsem věrná čt, zkusím ještě jeden díl... ()

• Premiéru druhé epizody sledovalo 1,56 milionu diváků starších 15 let (podíl 39,2 %), byl to nejlepší výsledek pátečního večera a také celého dne. (rublik05)