Rodičom Alice niekto sústavne kazí podnikanie v penzióne. Reklamné cedule sú schválne ničené a hostia vôbec neprichádzajú. Nájsť vinníka nebude problém, pretože po sebe stopy veľmi nezametá. Arnošt sa medzitým vrátil domov a v chalupe nájde nového nájomníka. O Eliškinu priazeň musí zrazu bojovať. Súperovi ale nemôže konkurovať. Proti kultivovanosti a noblese žiadne zbrane nefungujú... (TV Markíza)

Brtniik

Jsem asi fakt masochista, že se na to furt dívám. Poslední tema, kdy dědeček sabotuje své podnikání je o5 scénáristický úlet. Myslím, že seroš bude nekonečný - vždy se najde pozoruhodné tema. ***** Tuhle ve mě hrklo, když hodný jinoch nabídl svůj brigádový výdělek a zapravil naplnění Robuří nádrže naftou. Čekal jsem, že je nakročeno k žertovné situaci, kdy se boží autobus, který měl normovanou spotřebu 18 litrů(!), zastaví z důvodu načerpání nesprávného paliva, jelikož jsem měl za to, že Robury bývaly benzinové. Ovšem nechtěl jsem si uříznout ostudu a být za blbce a tak jsem zapátral a dozvěděl se, že se dodávali obě motorisace. Chtěl jsem to nechat plavat protože těžko zjistím, jakou variantu filmaři použili. Ovšem jak jsem otevřel stránku seroše, první obrázek zobrazoval geniálního taťku automechanika an se drží dveří vozu na kterých je typ vozu: LO 3000, co je jednoznačné určení motorisace - Ottův čili benzinový motor. Proč si z nás tvůrcové neustále dělají srandu až blbce?! Jak jsem psal dříve, seroš je odfláklý. Na divácích je tip zda z neschopnosti či schválně. ()

njuska

Tak tenhle díl byl teda lobotomickej úlet. Jako by to režíroval i psal někdo úplně jinej. Neskutečný. Aspoň jedna hvězda za nekorektní vtípek o teplouších a chvilkama hezkou, letní krajinu. ()

IGATY

Nevím, jestli mám takový pocit jen já, ale s každým dílem mi to celé přijde blbé a blbější. Kdyby se vyprdli na seriál a udělali jen film jako byli Špunti na vodě, nebyl by na ty ubohosti prostor a bylo by to koukatelnější ()