Nájemný vrah Salvatore (Stephen Baldwin) je korunním svědkem v procesu proti mafiánskému bossovi Amatovi. V rámci programu na ochranu svědků pak se změněnou identitou začíná nový život na jiném místě. Začne spolupracovat s realitním makléřem, který má velkou zakázku. Projekt se však má rušit, proto Sal neváhá a vrací se k osvědčeným metodám. Se zbraní v ruce „přesvědčuje“ odpůrce projektu a jeho snažení má brzy výsledky. Je však jen otázkou času, kdy narazí na někoho z Amatovy bandy… (oficiálny text distribútora)

Arkos

Akční béčko o hodném mafiánovi, kde moc akce není, ale dívat se na to dá. A Stephen Baldwin tu není tak hroznej, jako v jiných svých filmech. ()

Terva

Chová se jako blbec. Vůbec jsem mu nefandil. Tohle je svobodná země!! Odkdy? Od deklarace nezávislosti. Myslíte, že máte nějaká práva. Sal Vincent je v programu pro ochranu svědků, ale stále dělá vše, aby na sebe upozorňoval. Nechoď z nožem proti pistoli. Nudil jsem se. ()

RetroMan

Tři a půl. Pro mě velmi milé překvapení, nečekal jsem tak dobrý film. Slušně natočené, akční děj, po celou dobu napětí. Být to v lepší produkci a se známějšími herci, tak by to mohlo být za 4*. Stephen Baldwin byl výborný. ()