Schůzka s nebezpečím

(TV film)
  • Kanada A Date with Danger

Svobodná matka Nikki se přestěhuje do nového městečka. Brzy se skamarádí s Liz a pomalu poznává i další obyvatele, včetně okouzlujícího majitele kavárny, se kterým Nikki začne i přes Lizino varování randit. Nový život se zdá bezchybný, až do dne, kdy Liz beze stopy zmizí... (TV Prima)

Marze

Predvidatelny thriller, ale k jeho dobru je, ze poslednich 19-15 minut ma napeti. Zapusobilo na me, ze cele to bylo smontovano s pouze sedmi mluvicimi rolemi. ()

ARIS

Ucházející thriller. Jen je škoda, že je tam málo podezřelých, takže už od půlky je jasné, kdo je pachatel. Měl se tam objevit i ten její bývalý manžel a a chtít ji zpátky aby bylo podezřelých víc. Ale když venku prší, dá se tak ucházejícím způsobem zaplnit večer. Jen je mi divné, že ta Liz vydržela dva dny sedět spoutaná na židli a vůbec nepotřebovala chodit na záchod. Začátek byl trochu mdlý ale posledních deset minut bylo pěkně napínavých. ()

caerol

Je to takové moc předvídatelné, bez většího nápadu, ale tak dalo se na to koukat. Prostě klasický tv kanadský thriller. ()