DC Liga superzvierat

• Česko DC Liga supermazlíčků (viac)

Superpes Krypto a Superman sú nerozluční priatelia, ktorí zdieľajú rovnaké superschopnosti a bok po boku bojujú proti zločinu v Metropolise. Keď Supermana a zvyšok Justice League unesú, Krypto musí presvedčiť zvieraciu bandu z útulku – psa Acea, prasa PB, korytnačku Merton a veveričku Chipa – aby ovládli svoje nové superschopnosti a pomohli mu zachrániť superhrdinov. (Continental film)

Joe16210

4*, které jsou vlastně skoro 4,5*. Dlouho jsem se tak nebavil, jako u tohohle občas trochu šíleného animáku. Uznávám, že obří podíl na tom má povedený český dabing, ale i film jako takový se vlastně pomohl. Pokud hledáte dobrou zábavu pro celou rodinu, pak je DC Liga Supermazlíčků tou správnou volbou. Za mě rozhodně dabingu kraluje Valérie Zawadská, ta byla jako Merton vyloženě dokonalá. ()

blondboss

Animák z DC univerza, ktorý neurazí, ale ani nemá veľmi čím nadchnúť. Okrem vcelku trefných odkazov na DC superhrdinov a ich filmy, zaujímavých animácií a pár roztomilých postavičiek tu nebolo čo viac na pozeranie. V podstate len priemerný animák, ktorého dejová linka sa vlečie okolo DC postáv, ale v zásade ich nijako nerozvíja, dáva ich na druhú koľaj oproti ich maznáčikom a celkovo to vyznie dosť nesúrodo a nezaujímavo. Už som proste videl aj lepšie animáky. 60 % ()

VktrCZ

Pamatuji si, když jsem minulý rok sledoval DC Fandom. Jedna bomba za druhou. The Batman, The Flash, Black Adam atd. Ale pak se mezi nimi náhodou objevili Superpets. A vypadalo to...zvláštně, experimentálně. Přesto jsem se na to těšil. Neměl jsem nějaká přehnaná očekávání, je to přece jen film mířený na děti. No a když jsme se rozhodovali na co půjdem do kina, tak tohle byla jasná volba. No a dostal jsem přesně to co jsem čekal. Klasický dětský 3D animovaný film, který ty nejmenší zabaví na hodinku a půl. Ale je tu ten fakt, že je to DC film, což znamená spoustu referencí. A že těch tu referencí a odkazů je spousty a já jakožto DC fanboy jsem si to neskutečně užíval. Taky nějaké joky pochopí jen DC fanoušci. Takže pokud opravdu máte rádi DC a máte načtený ty komiksy tak si tady nejdete to svý. Taky se mi líbí, že si ten film občas dělá srandu z DC. Nejvíc to schytal asi aquaman, který je zde teda tmavé pleti a udělali z něj ještě většího debila než ho většina lidí bere. Celkově přítomnost Justice League mě bavila vždy, když byly na obrazovce. Třeba takový Batman je tady super. Když to shrnu, jedná se o průměrný dětský film, který teda čistě z mého pohledu patří k těm horším současným dětským filmům. Ale ta přístonost v DC vesmíru to pozvedá. A opravdu pokud máte rádi DC tak tohle si užijete. ()

david141474

Tento film je celkem solidní překvapení. Abych se přiznal, nic jsem od tohoto filmu nečekal. Postavy zajímavý a příběh také zajímavý, ale zaporák velký špatný. Horšího záporáka jsem snad v životě neviděl. Tento záporák bere filmu to dobrý. A finále? Záhadně nebylo tak špatný a záporák celkem ušel a to co se s ním stalo, to už bylo trošku horší. Záporák mohl dopadnout i klidně o hodně hůř, ale těm malým děckám pro který je to dělaný by se to nelíbilo. Konečné rozhodnutí je 8/10. Solidní film, ale záporák opravdu NE! (Olympia - 1.8.2022) ()

petbet1

V krátkej dobe som po sebe pozrel štyri animáky. Luck, Morská príšera, Mimoni 2 a teraz DC Liga superzvierat. Každý jeden by sa dal označiť ako priemerný, nestanú sa kultom, no ani neurazia. DC liga superzvierat nedosahuje čo sa animácie týka takých kvalít ako Mimoni, alebo Morská príšera, no zo všetkých štyroch zmieňovaných je najzábavnejšia a vtipy sú niekedy ozaj vtipné, nie len silené. Čím to je, že Batman, nech už vystupuje hocikde, či už tu, alebo v Lego movie je vždy najlepšia postava? :D ()

furrec

Vynikajúci animák po dlhej dobe, moc sa mi páčil, pobavil,aj som sa dobre zasmial, aj koniec bol pekne spravený, dĺžka tak akurát. Hlavný záporák bol super, neni čo vytknúť. Ak bude aj dvojka, určite sa naň budem tešiť. ()

charles3

U mě zatím nejlepší film od DC, včetně Donnerových Supermanů a Nolanových Batmanů. Nejpropracovanější scénář, nejlepší klaďas, nejodpornější (opravdu hnusný) záporák, různé zvraty a překvápka, nečekané emoce, vychytané hlášky, narážky a odkazy. Zásadně vylepšuje (a v podstatě zachraňuje) načatou sérii s Ligou spravedlnosti - věčná škoda, že to málokdo uzná jako její regulérní sequel... Každopádně si tento film užijí víc dospělí, přičemž dětský doprovod si jistě také přijde na své... ()

matous20063

Nápad filmu je fajn, myslím si že něco takovédleho tu ještě nebylo. Po  lákavém traileru jsem šel do kina s chutí. Ovšem film nesplnil má očekávání, ale nezklamal. Děj byl ze začátku svižný, ale postupem času mě začal nudit. Občasné džkouy byli fajn, někdy mě velice pobavily. Konec filmu by byl možná dobrý kdybych na něj byl zvědavý, ale bohužel po hodině nudy, nic nedělání a hloupých dialogů, mě jedině zajímal východ. Neříkám že film byl špatný ale měl by být rozhodně kratší. 60% ()

Sopholojong

Mnozstvo vynikajucich vizualnych napadov a gagov (nastup Justice League, krmenie Aquamana zradlom pre rybicky, Cyborg v Airplane mode, vymyslanie nazvov pre Ligu superzvierat, invisible superjet, "What's this? Paw Patrol?", korytnacka ako Flash, ant-manovske prasa etc., velkolepe akcne finale) prehnitych infantilnym humorom, rodinnymi moralitami, vsemoznymi komiksovymi vykradackami (Man of Steel) a najma jednym z najvacsich "voice-casting" failov desatrocia - The Rock ako Krypto a Kevin Hart ako "ironmanacky" boxer. Meeeeh! ()

DIATOR05

DC Liga supermazlíčků je vcelku, nechci říkat to slovo, "dětský film". Má to ten příběh záporáka, co ukradne něco velmi důležitého hlavnímu hrdinovi a hrdina následně z posledních sil a pomocí přátel epicky přemůže záporáka. Film jsem si vcelku užíval, jelikož jsem vypnul a bylo tam i pár méně cringe humoru u kterého jsem se zasmál, nebo naopak jsem se smál jen tomu cringe, nebo co ani nemělo být humor, zajímavé. No každopádně to na mě i docela fungovalo, postavy jsem si velmi oblíbil. Nechci to průměrovat, protože to je animák pro děti, takže 6/10. ()

ondyGAMESTV

Jedno z největších překvapení roku. Naprosto překvapivý film, vůbec jsem nečekal takovou solidní roztomile vtipnou jízdu, hlavně jsem překvapen v tom, že zde bylo pár sprostých slov a lesbický pár na začátku, to sice úplně není family frendly jako říkali, film je o dost víc pro dospívající a dospělé, než pro děti, což se mi strašně líbí 💪🐾 65% ()

soukyd33

Je to vtipné, a má to akci. Jo, a je to ujeté. 😄 Tohle vůbec není špatný nápad, a funguje to skvěle. Už se těším na pokračování. Naši hrdinové, mají co nabídnout. 👍 Scény super. Efekty super. Prostorový zvuk výborný. Poznámka: Počkejte až do úplného konce. Následují ještě další scény. A jak říkám, už se těším na další pokračování. Hvězdiček 4 ()

coulismoulis

Sice jednoduchy, ale vcelku vtipne podany pribeh superdoga, ktereho musi zachranit pred supervillainess i sebou samotnym parta underdogu (v tu chvili jiz take superdogu;) Klasicka oddychovka na odpoledne, ale nikde to nijak extra nedrhne a Lulu je kvalitni padouska. ()

karl173

Vcelku solidní animák, který využívá DC postav a umí pobavit svými vtipy jak děti, tak i dospělé. Svým pojetím a příběhem, ale cílí vyloženě na děti jelikož neumí být tak vyspělý jako Pixar. To na jednu stranu nevadí, je to přeci stále animák. Na druhou stranu, nečekejte tu žádné přesahy, tady jde o čistokrevnou zábavu. Budu se opakovat, to samo o sobě nevadí. Ale to by pak měla být o něco kratší stopáž, jelikož přes 100 minut už je na tento typ animáku přeci jenom moc utahané. ()

EBBE

Upřímně, jako fanda DC konstatuju, že je to to nejlepší v kinech (asi i mimo) co vzniklo od Nolanových Batmanů...byl jsem skeptický, ale ona je tam nakonec i ta pověstná DC temnota... ()