Ovdovělý vědec dr. Steven Mills hledá radarovými paprsky mimozemské formy života. Aniž o tom ví, jeho signály jsou zachyceny na vzdálené planetě, jejíž Rada starších se rozhodne poslat na Zemi krásnou Celestu. Mimozemšťanka má kontaktovat dr. Millse a zjistit složení jím vysílaných paprsků, které mohou planetu zachránit před hrozícím zničením. Celesta, čerpající všechny informace o pozemském životě ze své encyklopedické kabelky, potká Millse na večírku. Vědec je lepou dívkou okouzlen a rozhodne se s ní oženit. Jeho třináctiletá dcera Jessie vytuší, že její nová matka není běžnou lidskou bytostí. Celesta se přizná ke svému původu i ke svému poslání na Zemi, ale trvá na tom, že její city k Millsovi jsou opravdové. Duplikace radarového vysílání zachrání vzdálenou planetu a Celesta může zůstat na Zemi. (oficiálny text distribútora)

Tommassi3

"To je ta nejodpornější věc, jakou jsem kdy viděla !!" - "Taky proto jsme s tím před tisíci lety přestali.." ;) Krásná mimozemšťanka platí právě za ten typ filmu, na jehož zrodu stál výborný nápad, k jehož realizaci však raději nemělo dojít.. Říká se tomu prokaučovaná příležitost.. Promrhaný potenciál !! A pak i další důkaz mé teorie, že scenáristický tým, respektive více než jeden scénárista, většinou filmu škodí a činí ho nekonzistentním, se spoustou humoru jen mezi řádky.. A s podobně špatným skriptem by lépe nenaložil ani větší machr než upocený režisér Richard Benjamin.. A tak znovu musím litovat topícího se Dana Aykroyda i Kim Basinger, která znovu dokazuje svůj obrovský a jedinečný komediální talent pro grotesku.. ()

Agatha

Komedie stará 20 let, dalo by se říct, že celkem obyčejná a průměrně filmařsky zpracovaná, ale přesto stále milá a úsměvná. Krásná Kim Basinger v množství slušivých kostýmů vyvádí velmi vtipné kousky a přitroublý Dan Aykroyd jí dobře sekunduje. Některé části jsou ovšem nudnější, ale některé zase nadmíru zábavné. V roce 1988 to muselo pobavit hodně, dnes už o trochu méně, ale přesto to většinu dnešních stupidních komedií převyšuje. Pro mě bude Krásná mimozemšťanka vždy symbolem zábavy. ()

Terva

CITÁT - Vy věříte na život mimo naši planetu? Já osobně nevěřím ani na život v této místnosti........... Tento film jsem nikdy dříve neviděl a teď vidím důvod proč. Upřímně, je to blbost. Jeden z nejtrapnějším příběhů o mimozemské inteligenci, což je vlastně asi lež, protože Krásná mimozemšťanka tý inteligence moc nemá, respektive je pitomá. Ani jako komedie to u mě nefunguje, je to spíš trapná rádoboparodie. Z mých oblíbených herců dělaj kašpary, tak že nefunguje ani toto spojení. Pár dobrých kamerových záběrů a někdy povedený hudební doprovod. CITÁT - Co je to SEX??!!........ ()

corpsy

Tá mimozemšťanka je naozaj krásna, ale film ako taký až tak veľmi nie. Pokus o ďalší mimozemský hit sa nevydaril. Prílišná naivita a detinskosť. Takže z nostalgie 3*. ()

Turiec

Veľmi príjemná komédia, kde sa nehrajú moc na realitu. Veď jednou z najvtipnejších scénok je, keď odošlú signál do druhej galaxie, ten tam asi za 10 sekúnd dorazí a všetko to vidia na monitore. Divákov má pritiahnuť okrem humoru asi predovšetkým sexappeal Kim Basingerovej. No čo už. ()

blackrain

Příjemná a nenáročná osmdesátková komedie se sympatickým hereckým obsazením. Kim Basinger zde byla obsazená především kvůli své kráse a jako výrazný protiklad Dana Aykroyda. Rada starších působila docela zajímavě a ta příšera, kterou měla Celesta v kabelce taky. Samozřejmě, že bylo od začátku jasné jak všechno dopadne, ale to v tomto případě nevadilo. ()

togaf

Kim Basinger má pár světlých momentů, ale že bych se jejím vtipům smála...Nejzajímavější bylo sledovat mladou Alyson Hannigan, roztomilá je prostě v každém věku. ()

OG_Swifty

Ona je krásná, je mimozemšťanka, má ráda sex + má chapadlo s okem v kabelce + normální dítě + přiblblý plot = příjemná blbost na nedělní odpoledne. ()

easaque

ve zkratce: hloupá a sexistická komedie, kde není důležitý příběh, ale vnady herečky. Sem tam vtipnější narážka mě však nedonutí dát víc než jen hvězdičku. [[ PŘÍBĚH: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 3 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ]] ()

honajz2

Ta stopáž je dost přepísknutá a celé to dost kazí, protože by to jinak byla příjemná komedie. U nejedné scény jsem se kupodivu dobře bavil tak jako tak, ale je tu taky spousta míst, které jsou buď nevtipné nebo trapné nebo jenom nudné nebo prostě nijaké. Plus to přehrávání skoro všech mi tu místy taky lezlo na nervy - ačkoli Kim Basinger je celkem fajn. I tak to ale je příjemná komediální jednohubka, určitě jsem to rád viděl, ale žádné výraznější dojmy to ve mě nezanechalo a znova to vidět taky nemusím. Slabé 3* ()

Nach

Krásná mimozemšťanka nepřekvapí ani neurazí. Jedná se však o ten typ komedie, u kterého si neustále budete říkat, že jste toto už někde jinde viděli. Za mě 45%. ()

Streeper

Příjemná komedie. Určitě to není film, na který bych se mohla koukat každý den ale jednou za půl roku. Jsou tam vtipné momenty a na tu dobu, jsou slušné efekty. ()

otík

Ne sice až tak vtipná, ale poměrně zábavná a hlavně pohodová komedie. Dan Aykroyd je sympatický zapálený vědec, Kim Basinger je krásná a okouzlila by asi každého chlapa. Film je dobrý i po stránce technické, všechno v něm sedí a pěkně klape. ()