Invázia

USA, (2021–2023), 16 h 43 min (Minutáž: 33–58 min)

Sam Neill, Shamier Anderson, Golshifteh Farahani, Billy Barratt, Šiori Kucuna, Firas Nassar, Azhy Robertson, Paddy Holland, Togo Igawa, Max Fincham (viac)

Zem navštívil mimozemský druh, ktorý ohrozuje existenciu ľudstva. Udalosti prebiehajú v reálnom čase očami piatich bežných ľudí v rôznych častiach sveta, zatiaľ čo sa snažia pochopiť chaos, ktorý sa okolo nich odohráva. (Apple TV+)

Recenzie používateľa meda2016 k tomuto seriálu (8)

Posledný deň (2021) (S01E01)

Fajn začátek. Homosexualita je láska a hetero nevěra. ()

Nehoda (2021) (S01E02)

Tak už hoří. JASA čeká na homosexualku, aby zjistila (kdo jiný?) už 3 hodiny trvající malér. Chlapáctvi a šikana. Maléry a maléry. Konečně zlomek invadera. ()

Orion (2021) (S01E03)

V nouzi se vyklube hajzl. ()

Kráľ je mŕtvy (2021) (S01E04)

Už víme, že vidíme psychologický žánr ve vypjatých momentech,  nepoznaných ohroženích života a řádu současných civilizací. Jaký člověk se s tím vyrovná lépe. ()

Nádej (2021) (S01E07)

Nóó, už jsme to skoro v tom balastu měli. Emtaci mají jeden společný hlas a kluk ho má v hlavě. ()

Kontakt (2021) (S01E08)

Co mi utkvělo, že voják SEALS filosofuje přes telefonní záznamník se svou americkou partnerkou. Tohle ... je seriál pro ženy a jejich milující protějšky s výdrží. Možná pro T.Cooka. ... "Zkonvertovala jsem to do jejich formátu" - po americkém prezidentu nejgeniálnější žena Země. ()

Samé hviezdy (2021) (S01E09)

Tak pozor, hned po začátku je Micuki proti Hi-šuki takhle malinká. Máme tu nového vítěze. ... Kdyby se seriál nerozřeďoval jak hmota vesmíru, dostal by odpovídající hodnocení. ... "Držte se u mne, mám nůž." ... Plummm. ()

Prvý deň (2021) (S01E10)

A kdyby Sam Niel šerif nezemřel hned v první epizodě, tak by zemřel nudou. ()