Invázia

USA, (2021–2023), 16 h 43 min (Minutáž: 33–58 min)

Sam Neill, Shamier Anderson, Golshifteh Farahani, Billy Barratt, Šiori Kucuna, Firas Nassar, Azhy Robertson, Paddy Holland, Togo Igawa, Max Fincham (viac)

Zem navštívil mimozemský druh, ktorý ohrozuje existenciu ľudstva. Udalosti prebiehajú v reálnom čase očami piatich bežných ľudí v rôznych častiach sveta, zatiaľ čo sa snažia pochopiť chaos, ktorý sa okolo nich odohráva. (Apple TV+)

Recenzie používateľa DJMaroko k tomuto seriálu (5)

Vlámanie (2021) (S01E06)

Zatím nejlepší a nejkratší epizoda což vůbec nevadí a konečně tady máme, alespoň nějakou akci. Aneesha Malik se opět místy chová jako blbka. Přitom je to právě ona kdo měl a zachoval chladnou hlavu zatím pokaždé. ()

Prvý deň (2021) (S01E10)

A co ty ostatní děti stále jí čokoládu z náklaďáku :) ()

Naháňanie duchov (2023) (S02E02)

A máme tady opět další kinder akci a další a další protahování vidím to tak na 6 sérií. Taková Invaze (seriál) (2005) se bohužel pokračování nedočkala a to si to určitě zasloužila. ()

Tunel (2023) (S02E04)

Kinder akce stále pokračuje na konci dílu máme opět trochu akce ať se divák navnadí. ...a stále děláme u nudle špagetu. A jak napsal meda2016 "A kdyby Sam Niel šerif nezemřel hned v první epizodě, tak by zemřel nudou." A já ještě dodám ...možná nezemřel objeví se opět v šesté sérii na konci desátého dílu. ()

Starí priatelia, nové hranice (2023) (S02E10)

Bóže já myslel, že do toho portálu snad už nevleze. Hlavně, že pořád řešili jestli bude stabilní. Aneesha Malik opět přehrávala a ty její srdceryvné pohledy ...tragédie. No hlavně je tady nějaký posun k třetí sérii. ()