Krásná Římanka Gianna (Edwige Fenech) sní o kariéře policistky. Tvrdé vstupní testy jsou ale jen začátek, teď musí čelit předsudkům svých kolegů a realitě ulic velkoměsta, kde zažívá četná dobrodružství. Bohužel policejní uniforma také nijak neodrazuje houfy dotěrných ctitelů. (J.Connor)

J.Connor

Klasická prdlá komedie typická pro svou dobu a místno vzniku, první díl volné Tarantiniho trilogie o sexy policajtce a jejích dobrodružstvích. Jenže třeba takovej Fantozzi měl aspoň jakž takž příběh a slušnej vtip a i nějakej společenskej přesah, tohle je jen slepenec celkem nezáživných gagů, kde jedinou starostí scénáristy je, jaký další absurdní důvod dát Edwige Fenech, aby se svlékala. Vím, že to žánr Commedia sexy vyžaduje, ale v tomto filmu jiné lákadlo skutečně není a byť nemohou popřít, že Fenech byla jedna z největších kočen italského filmu 70. let, pro mě je to na devadesát minut fakt trochu málo. ()

Martin741

Dalsia objavena trilogia la Poliziotta Fa Carriera 1976 - Poliziotta della squadra del buon costume 1979 a Poliziotta a New York 1981. Vyborny napad, skombinovat poliziotteschi s komediou. Perfektna Edwige Fenech celi nepriazni kolegov -policajtov - a ked je tato baba v uliciach, o rehot nikdy nie je nudza . 77 % ()

curil

První díl ze série tří příběhů o   půvabné policistce, která je velice sexy a   ukazuje ve filmu vše, co mají mužský rádi.   Děj je jednoduchý a není ve filmu tím   nejdůležitějším. Příběh se vyvaroval   slovních vulgarit, ale zase obsahuje poměrně   dost dvojsmyslných výrazů. Edwige Fenech je ve   svých sedmadvaceti v nejlepší formě a stojí   za podívání. Zdatně jí sekunduje šilhavý   Alvaro Vitali a šedivý bard italských komedií   Mario Carotenuto. ()