Kapitán futuristickej vesmírnej lode, ktorého hrá charizmatický Adam Driver, stroskotá na neznámej planéte a s ním aj malé dievča (Ariana Greenblatt). Keď však začnú pozorne skúmať okolitý terén čaká ich prekvapenie. Miesto stroskotania nie je žiadna vzdialená cudzia planéta, ale Zem... pred  65 miliónmi rokov. Je to vražedné miesto a navyše sa na ňu rúti obrovský asteroid. Musia za každú cenu uniknúť katastrofe, ktorá sa neustále a  diabolsky rýchlo približuje. (Itafilm)

aneta105

Proč to nízké hodnocení? Za mě tedy velmi působivé sci-fi. Prostředí Země před 65 miliony lety je velmi zajímavé a barvité, dinosauři zde vypadají líp jak v posledním Jurském světě a postavy jsou v pohodě. Tedy alespoň Adam Driver, ta holka byla ze začátku otravná. Ale později jsem si ji i já oblíbila. Děj filmu mě zaujal už od chvíle ztroskotání lodí na Zemi a pozdější únik před obřím mereoritem, jenž vyhladí dinosaury a změní Zemi na pustinu byl zkrátka top. Toto hodnocení si tento film nezaslouží. Měl by mít alespoň 70%. Já mu dávám.80%. ()

Svidron

Cestovať v budúcnosti vo vesmírne naraziť pritom na esteroidy a skočiť 65 miliónov rokov späť na zem presne, keď má za pár hodín padnúť na zem asteroid ktorý zapríčinil vyhynutie davnovekych živočíchov.... To by ma nasralo 🤦😂😂 ()

cenitel

Kluci měli zajímavou myšlenku, ale celý scénář byl od začátku do konce špatně. Koncovka už byla jen senzační pohádka s třešničkou na dortu. Film co skončí hluboko schován v šuplíku. Jak tento film mohl jít do kin? Nechápu. S dinosaury už bylo moc filmů, Jurský Park je jen jeden. Tady není moc co hodnotit jako pozitivního. Adam Driver se upsal k zbytečnému projektu, těžko říct kolik mu nabídli... 45%. ()

sml41

Super vyspela civilizacia, ktorá si lieta medzi galaximi ma smolu. Na riadenie svojich vermirnych korabov používa umelú inteligenciu vyrobenu firmou Skynet. Ta lod navedie priamo do pasma asteroidov a ..o zabavu je postarane..... blbost galaktickych rozmerov...sam sa cudujem ze som nedal opad. ()

gramofonix

Celkom nuda, aj napriek tomu, že to malo tak krátku stopáž. Mohlo to mať lepšu dynamiku a viac prehistorických zverov. Občas zaujimavé, ale ako celok to vnímam ako premrhaný potenciál. ()

yarca

Dostala jsem úplně jiný film, než jaký jsem si pustila. Čekala jsem asi něco jako „Vesmírný jurský park". A dočkala se sympatického filmu o putování dvou ztracenců od bodu A do bodu B. Který jim zpestřovali tu krvelační dinosauři, tu padající asteroidy. A kupodivu to fungovalo a já tomu týpkovi a té malé holce držela všechny palce, co mám. A jako bonus - ta malá holka nebyla vlastně vůbec otravnej fakan, ale vcelku rozumná příjemná holčina. Trochu víc interakcí s dinosaury a dala bych i 4*. ()

Superkitten

Kylo Ren trochu zestárnul a nechtěně přistál na neznámé planetě. Nezjistil, že je na Zemi - a i kdyby, je to pro děj nepodstatné. Kdo měl možnost vidět After Earth, tak tohle je podobná blbost, jen tu hlavní roli nehraje černoch a je to možná o kousek lepší. Nicméně i tak zbytečný film. ()

kusl

Sedím doma, mám angínu, tak si říkám, mrknu na to. Už jsem před tím nějaký hodnocení viděl, ale co s nacatym odpolednem.. No, je to docela škoda. Pokud by se to uchopilo trochu jinak, tak by to vůbec nemuselo být špatný, ale tohle bohužel vůbec nefungovalo. Asi po 40 ti minutách jsem šel pověsit prádlo, pak jsem si začal vařit atd..prostě jsem ztratil zájem a přešlo mi to do úrovně, kdy jsem to měl jako podkres k jiným činnostem. Adama Drivera mám rád, asi dělal co mohl, ale bohužel to nestačilo. Fakt slabotka.. ()

Hugh Grant a horor od studia A24?

Hugh Grant a horor od studia A24?

11.06.2023

Scenáristům Scottu Beckovi a Bryanu Woodsovi se v roce 2018 podařilo výrazně prorazit díky úspěšnému a chválenému Tichému místu a letos poslali do kin nejen svůj společný režijní počin pod názvem 65,… (viac)