Darcy (Jennifer Lopez) a Tom (Josh Duhamel) pozvú svoje rodiny na svadbu v dokonalej destinácii na Filipínach. S blížiacim sa obradom majú obaja stále väčšie obavy povedať tomu druhému áno. A aby toho na ohrozenie oslavy nebolo málo, odrazu sa celé svadobné osadenstvo stane rukojemníkom. To tradičné "kým nás smrť nerozdelí" tak získava úplne nový rozmer, keď Darcy a Tom musia zachrániť svojich blízkych – pokiaľ sa najprv nezabijú navzájom. (Arsenal83)

Likan7

Ulítlá blbina, která je občas celkem vtipná, ale častěji spíš absurdně hloupoučká. Jennifer furt vypadá neuvěřitelně, ale chemie s Joshem Duhamelem tu téměř neexistuje. Ryan Reynolds, který měl Toma hrát jako první, by byla určitě vhodnější varianta. Duhamel nemá prakticky talent pro komedii. Film za chvilku zapomenu, ale kdyby tu nebyla Jennifer Coolidge, bylo by to ještě horší. Nevím jak to ta ženská dělá, ale ona ovládne každý seriál nebo film, kde se objeví. A tady bude mít dokonce i samopal! ()

Sopholojong

Rom-com "traparen" typu Fool's Gold (akcnym dobrodruzstvom) alebo Couples Retreat (snobizmom a exotikou), 13 az 15 rokov "after date of use". Duhamel sa uz na nic lepsie ako tuto skatulku "vysnivaneho zenicha" nezmoze, vedlajsaci (rodinni prislusnici) otrava, zaporacke komando "gumenne" ako z televizneho Power Rangers a celu jednu hviezdu zaistuje stale vysoko "opieratelna" hispanska milfka JLo, ktora sa neboji ukazat "crotch" v bielych upnutych "gatkach" i presvitajuci "cameltoe" pod roztrhanym svadobnym dresom. Tu druhu zaistilo par vydarenych gagov typu "improvizacia taktiky rukami", ktorej Jennifer nerozumie, Jennifer Coolidge so "sapikom", ci trampoty s granatmi. ()

vydumnica

Kombinácia akčného filmu a romantickej komédie v prípade Shotgun Wedding nefunguje. Celé to pôsobí maximálne neuveriteľne. Ako keby som ani nesledovala postavy z filmu, ale hercov, ktorí sa snažia hrať, ale až tak dobre im to nejde. Ešte ani to prostredie nie je pravé, keďže to nie sú Filipíny. Jennifer Lopez ako päťdesiatnička vyzerá naozaj výborne, ale dokedy mieni hrať nevesty?😁 Najviac ma tu bavila druhá Jennifer :-). Zápletka s pirátmi tu bola úplne zbytočná a na škodu. Jedno pozretie stačí. Podobné filmy Lost City so Sandrou Bullock a Ticket to Paradise s Juliou Roberts boli oveľa lepšie. 35%. ()

oveckaoa

Líbil se mě trailer a strašně jsem chtěl, aby k tomu někdo udělal titulky, když jich někdo udělal a shlédl jsem to tak toho lituji. Pravděpodobně nejhorší film kde kdy Jennifer Lopez hrála (neviděl jsem všechny a ani nechci) navíc zde hraje takovou krávu co je asi tak sympatická jak spláchnuté hovno do záchodu a její mužský protějšek na tom není o nic lépe. Ti dva mají svatbu kdy ona chce malou, ale on jelikož je debil tak pozve všechny a udělá velkou tak, že se tam většinu filmů hádají do toho tam je rodina všech co je sbírka tragických figurek  (vede asi Coolidge tady jestli nebude zlatá malina tak nechápu už nic následovaná tou starou rašplí ). Aby to nebylo tak jednoduché vběhnou tam nějací teroristé  co chtějí od fotíka nevěsty peníze. Film je to tragický obsahuje debilní vtipy a debilní dialogy jako například , když se ptají teroristy jestli je mrtvý a pak 5 minut řeší jaký je to pocit někoho zabít. V jedné pasáží začnou všechny postavy dokonce mlet o svém životě v domnění, že jich za to nechají žít (co to kurva je?). Není to ani dost akční jelikož zde není ani jedna zapamatovatelná scéna a ačkoliv trailer vypadá, že proti nim budou bojovat tak realita je taková, že vždy narazí tak na jednoho na dva a ty náhodně zabijou ani to zabití za nic nestojí . Těch 20 procent je to nejmenší hodnocení co si to zaslouží odpad by byl příliš tvrdý. ()

Polux

5/10 | Trailery docela jasně naznačovaly po stránce produkčních kvalit skromnější verzi loňské, ve všech směrech zaměnitelné, žánrovky The Lost City a to nejen tím, že neohrožená Lopez/Bullock při svém boji s anonymní a malinko neschopnou bandou pirátů/žoldáků v exotické lokalitě stráví většinu filmu v jedněch slušivých, postupem času (na všech k divácké potěše určených místech) se rozpadajících, šatech v doprovodu Duhamela/Tatuma v roli neschopné silnější polovičky/snaživého sidekicka, ale i celkovým pojetím ve stylu nenáročné romanticko-komediálně-dobrodružné záležitosti z ranku žánrových klasik (kterýkoliv Indy, The Mummy a pochopitelně Romancing the Stone), přičemž bude své, minimálně na papíře, mnohem méně hvězdné obsazení divákům v akčních scénách vynahrazovat eRkovým ratingem a možná obecně svižnějším tempem (vzhledem k trochu střídmější stopáži). | Dobrou zprávou je fakt, že co trailer sliboval, to výsledný film víceméně dodal a pokud někomu ke slušnému zážitku stačí výše uvedený koncept ("dva ne/známí lidé si k sobě, navzdory nepříznivým okolnostem a nebezpečnému okolí, ne/ochotně hledají cestu"), bude při sledování filmu v podstatě spokojen. Tvůrci se sice drží zavedených dějových škatulek poměrně důsledně, ale příležitostně si dovolí vyrukovat s určitou příběhovou variací (ústřední dvojice je dlouholetý pár, tudíž se vzájemně důvěrně zná a nemá problém spolu hned od začátku tu více, tu méně úspěšně spolupracovat) a nějakého toho překvapení, stran postranních motivací a temných tajemství některých zde přítomných postav, se divák v průběhu děje také dočká. Zbytek filmu je pak složen z tradičních stavebních prvků všech podobných žánrovek, tudíž nechybějí dialogové přestřelky mezi hlavními postavami, rádobyvtipné vedlejší postavy, divácky vděčné scény likvidace bezejmenných záporáků pokud možno humorným (pro diváka) a bolestivým (pro danou postavu) způsobem a pochopitelně dojde řada také na přestřelky, honičky a občasné výbuchy, to vše pak v atraktivním prostředí turisty ne/dotčeného ráje. | Špatnou zprávou je fakt, že dvojice Lopez a Duhamel má přece jenom stran sympatičnosti/souhry/zábavnosti do tandemu Bullock s Tatumem daleko, dávkování vtipných situací (prvotní konfrontace se záporáky v koupelně je zdaleka nejlepší scénou v celém filmu) i akčních momentů (eRkový rating je naprosto nevyužitý a vlastně vůbec netuším, za co jej film získal) je během filmu, bohužel, docela uměřené, naivita/stupidita všech pirátů a to včetně toho hlavního se už pohybuje za hranicí uvěřitelnosti i v rámci daného žánru (ve kterém se na logiku, pravděpodobnost a fyzikální zákony obecně příliš nehledí), vedlejší postavy nejsou dostatečně komické/zajímavé/výstřední na to, aby byly zábavné, hlavní záporák v podání Kravitze je ještě nevýraznější, než byl na stejné pozici Radcliff a k tomu tady citelně chybí nějaká podobná sebeparodická perlička jakou bylo vystoupení Pitta. V souhrnu se tak jedná o skrz naskrz průměrnou spotřebku, která sice neurazí, ale ani nenadchne a z hlavy se divákovi vytratí ještě před tím, než doběhnou závěrečné titulky. | PeZet () (menej) (viac)

• Film mal vyjsť už na začiatku roka 2022, no kvôli vyšším zárobkom v očakávaní zrušených pandemických opatrení bola premiéra posunutá až na rok 2023. (Arsenal83)
  • Film sa natáčal v Bostone (Massachusetts, USA) a Dominikánskej republike od 22. februára do 22. apríla 2021. (Arsenal83)
  • V čase 01:14:00, kdy pirát vystřelí, aby popohnal rukojmí do bazénu, se hlavní hrdinové Darcy (Jennifer Lopez) a Tom (Josh Duhamel) objímají. V dalším záběru k sobě ale v bazénu jdou a znovu si padají do náruče. (PetraRuze)