Boratův amerikánský lokdaun & Borat vyvrací

• USA Borat's American Lockdown & Debunking Borat
USA, 2021, 1 h 22 min (Minutáž: 7–37 min)

Recenzie používateľa William_ k tomuto seriálu (8)

Boratův amerikánský lokdaun & Borat vyvrací (2021)

Začnu pozitivem - první epizoda (na kterou se jako jedinou doporučuji podívat) byla povedená a pokud Vám v druhém Boratovi chyběla delší návštěva u amerických sympaťáků Jima a Jerryho, zde si je užijete naplno v nesestříhané skoro 40 minutové verzi. Spousta scén je přímo z filmu, ale doplněna o spoustu funny reakcí Borata. Určitě to nejlepší z tohoto seriálu. Český dabing je zde naprosto geniální a hláška "achoj, ja Borat" je naprosto geniální. Určitě doporučuji sledovat s dabingem. A teď se vyjádřím ke zbytku - ten spočívá v extrémně krátkých tematických epizod, které jsou s odstupem času nic neříkající, zkratkovité a nezajímavé. I reportáž ve Střepinách na TV NOVA mi toho dala o dezinformacích víc než toto. Tento TikTok formát osvěty před dezinformacemi se hrubě nepovedl a zaštítit to pod značku Borata shledávám jako nešťastné řešení. ()

Borat’s American Lockdown (2021) (E01)

Potitulková scénka toho o U.S. flastencích mnoho vypovídá. Skvělá epizoda a pokud Vám v druhém Boratovi chyběla delší návštěva u amerických sympaťáků Jima a Jerryho, zde si je užijete naplno v nesestříhané skoro 40 minutové verzi. Spousta scén je přímo z filmu, ale doplněna o spoustu funny reakcí Borata. Určitě to nejlepší z tohoto seriálu. PS: Český dabing je zde naprosto geniální a hláška "achoj, ja Borat" je naprosto geniální. Určitě doporučuji sledovat s dabingem. ()

Debunking Borat: Vaccine Microchip (2021) (E02)

No s odstupem času to působí...zbytečně, hloupě a manipulativně. Prostě absolutní opak toho, kvůli čemu tento seriál v roce 2021 vznikl - aby dal lidem osvětu. Zkratkovité a nezajímavé. I reportáž ve Střepinách na TV NOVA mi toho dala o dezinformacích víc než toto. ()

Debunking Borat: Mail-in Ballots Scam (2021) (E03)

Žene se to někam, kam jsem nikdy nechtěl aby se Borat dostal. Je smutné že se pod to "Borat" podepsal a ve finále je jen v první povedené epizodě. ()

Debunking Borat: Soros (2021) (E04)

Problematika George Sorose opravdu nejde shrnout za 8 minut. Proto nejsem překvapený, že se to nepovedlo ani zde. Nic mi to nedalo, je to taková bezmyšlenkovitá patlanina. ()

Debunking Borat: China Virus (2021) (E05)

Je to stále to stejné dokola. Nic se nedozvíte jen všelijaké konspirace a ve většině jen subjektivní názory. Opravdu nerozumím, proč je v žánru většiny dílů uvedena "komedie". To by snad mělo platit jen u 1. dílu. ()

Debunking Borat: Gates’ Bricks (2021) (E06)

Nejlepší poznámky a postřehy mají v tomto díle spíše Jim a Jerry než "odborníci". Nemělo by to být spíš naopak? ()