CSI: Vegas - Série 2

(séria)
Dráma / Krimi / Mysteriózny / Thriller
USA, (2022–2023), 15 h 1 min (Minutáž: 42–43 min)

Tvorcovia:

Jason Tracey

Hudba:

John M. Keane

Paula Newsome, Matt Lauria, Mandeep Dhillon, Ariana Guerra, Lex Medlin, Marg Helgenberger, Kathleen Wilhoite, Joe Gillette, Jay Lee, Davey Johnson (viac)

fabecc1222

První řada se nesla na nostalgické vlně a upřednostňovala dlouhodobou linku před epizodními případy. "Šokujícím" souhrou událostí došlo k tomu, že první řada (limitovaná!) byla velmi populární a tak došlo k dalšímu "šokujícímu" zvratu a z minisérie se stal klasický seriál. Druhá řada už je klasickou kriminálkou, tak jak jí známe. Jelikož po první řadě došlo k velkému exodu postav, tak tvůrci museli šáhnout po návratu Catherine, která už sice vizuálně jen z daleka připomíná své staré já (plastiky) a její návrat je spíš něco ve stylu Carterové v SGA, kdy s ní tvůrci házejí od jednoho ke druhému, prostě, aby tam měli nějaké pojítko s původním seriálem, ale i tak to dokáže potěšit, vidět nějakou starou známou tvář. Ale i nové tváře samy o sobě by to dokázali utáhnout. Já jsem zatím spokojen. P.S.: Je škoda, že na Nově rezignovali v rámci dabingu na propojení s původním seriálem, a když se pro druhou řadu změnili tvůrci dabingu, tak nedodrželi zažitá spojení z původního seriálu. ()