Do nemocnice prichádzajú dvaja noví, mladí zamestnanci, ktorí si okamžite vytvoria prvý dojem. Zatiaľ čo Agátu všetci obdivujú, Braňo sa musí popasovať so zlým renomé, ktoré si pred každým sám vytvoril. Rebeka sa snaží prehovoriť svojich kolegov, aby nechali dieťa istej pacientky nažive. (Petra321)

mira007

Epidemie doktorských seriálů postihuje už i Slovensko, dal jsem teda první díl nového díla a vytasil jednu hvězdu. Něco, co se asi pokusí jít cestou Modrého kódu, čili jakože akční akce, nedopadlo v prvním díle vůbec dobře. Nevěrohodné, strašně silové zrychlené stylem za jednu minutu šokovat, vystřelit tep a ještě stihnout dojmout a pak těch 45 minut vypadá jak vypadá. Třeba se to rozjede, ale první díl byl dost odrazující. PS: Zajímalo by mne kolik bezesných nocí soudruzi z Jojky přemýšleli, aby novému seriálu z prostředí urgentu dali název Nemocnica a prvnímu dílu Epizode 1. ()

Simon.Dobes

Tým, ako to vôbec nie je zlé, ma to prekvapilo. Príjemná slovenská dráma zo zaujímavého prostredia a s celkom sympatickými hercami. Nie je to zatiaľ žiadna trápna telenovela, na aké sme na Slovensku zvyknutí. Ako výplň času a ako vec, pri ktorej vypnete hlavu, je to ideálne. ()