Inside

Krátkometrážny / Psychologický
USA, 2002, 5 min

Psychologický krátkometrážní film, který nám v pár minutách ukazuje, jak se asi cítí rozpolcená osoba. Je vidět, že člověk může mít i deset různých osobností a nikdy si nejste jisti, kdo je vlastně reálný... (ČSFD)

cogi

Nejdřív jsem chtěla dát tři hvězdičky, . zajímavé téma, zpracované bylo zajímavě (ale úplně mi to nesedlo) Proč jsem přidala o jednu hvězdičku? .. kvůli konci, když se psychiatrička zvedne a my zjišťujeme, že je jen dálší součástí osobnosti .. tak to mě dostalo ()

Misipisi

Naprosto dokonalá pointa, kde se realita protne s fikcí a my zjišťujeme, že i to na první pohled skutečné, je jen další výplod fantazie. Trochu mi to připomnělo ExistenZ, co kdyby ani nový doktor nebyl skutečný? Velmi zdařile vystihnut boj osobností v každém člověku - ne jen v rozpolceném. ()

Ronee

Záver poriadne prekvapil. Bolo to dosť psycho. Psychologické filmy ma bavia. Hlavný hrdina má problémy so svojou identitou, stále strieda mená. Aj počas krátkeho času dokáže tento film diváka celkom znepokojiť. ()

Lobotommy

Tak TAK to TO bylo BYLO bezva BEZVA!! A o tom žádná. Filmy z cvokárny prostě žeru a rozpolcenka je po boku schizofrenních halušek mým oblíbeným neduhem :). ()

Bigwave

Od začátku jsem si myslel, že to tak dopadne. Jinak fakt perfektní fatamorgána:). Dokázal bych si představit tehle film, jako celovečerák. Trochu poštelovat scénář, nasadit do toho důmyslnou zápletku. Bumm, bylo by to tam. ()

yaqwsx

Perfektní zpracování rozštěpené osobnosti - tak jednoduše a přitom tak působivě. Proč nedávám 5? Chybí mi tu nějaká propracovanější pointa. ()