Sweet Tooth: Chlapec s parožím

• USA Sweet Tooth
USA, (2021–2024), 20 h 12 min (Minutáž: 38–58 min)

Svět zpustoší obří katastrofa a Gus, napůl jelen a napůl chlapec, se přidá k partě lidí a hybridních dětí, která hledá odpovědi na svoje otázky. (Netflix)

Recenzie používateľa UhLee k tomuto seriálu (2)

Sweet Tooth: Chlapec s parožím (2021)

První série - (6/10). Zpočátku se mi zdál seriál spíš dětinský. Průhledná zápletka, naivní dialogy a dost ohrané téma. S postupem času se ale všechny tyto nedostatky vylepšily a přibyla celkem napínavá akce. Postavy se nám dostaly víc pod kůži a získali si naši přízeň. Upřímně jsem to chtěl po první sérii vzdát, ale druhá polovina série byla o třídu lepší než ta první. Jsem rád, že Chlapec s parohy postupem času dospěl. Nejlepší epizoda: Jak Pába potkal Ptáče (E07) ()

Série 2 (2023) (S02)

Druhá série - (6/10). Seriál Sweet Tooth určitě nepatří mezi seriály, které bych si ihned po vydání nové série pustil a kapala mi u toho slina z huby. Spíš je to takový ten seriál, u kterého můžu s klidem v duši vypnou. Protože řekněme si to upřímně. Lidé potřebují náročnější seriálu, u kterých budou většinou prožívat ty nejintenzivnější emoce a taktéž potřebují seriály, které pro ně budou sloužit jako taková očista. Nemusíte u toho vůbec přemýšlet a slouží to spíš jako takový výplňový blok, než si pustíte opět váš oblíbenější seriál pro náročnější diváky. Tímto krásným oslím můstkem se dostávám k myšlence, která mi hlavou svištěla celý seriál. Ten seriál je tak hrozně infantilní a dětinský, že to až možné není. Opravdu, tento seriál cílí především na ty nejmenší diváky a podle toho to i vypadá. Vzhledy hybridů jsou jak z nějaké školní besídky, kde si na sebe děti vzaly zaječí uši a šly se ukázat svým rodičům. Taky z celkového tónu seriálu jde vidět, že to je určeno výhradně pro děti. Vtipy jsou opravdu jednoduché a nejednou vámi projede cringe. Drastických scén je jako šafránu, což by mohlo být u apokalyptického seriálu trestuhodné. Je to taková zvláštní směsice krásných a drastických scén, které se snaží působit v prapodivné synergii. Z tohoto výčtu by se mohlo zdát, že je tento opravdu špatný. Ovšem když se od tohoto pocitu dokáže oprostit a přistoupí na jejich dětskou hru, tak to může být i příjemná popcornovka. Neočekávejte od toho nějaký spektakulární zážitek, který vás zavrtá hluboko do gauče. Je to opravdu velice jednoduchý seriál co se týče dialogů, kostýmů a hlavně bojových scén, které působí někdy až komicky. Takže až budete chtít někdy vydechnout od náročnějších kousků jako je například Black Mirror, nebo třeba The Last Of Us. Tak si pusťte tuto pohádkovou podívanou zasazenou do konce světa, která vás rozhodně nechá vydechnout. Poslední epizoda mohla působit uzavíracím dojmem. Ovšem NETFLIX nám dopřeje ještě jednu poslední sérii. Nezlobil bych se, kdyby to skončilo touto sérií, protože uzavírala už většinu dějových linií, které tady s námi byly od začátku. Na tu poslední sérii se s největší pravděpodobností podívám hlavně ze zvědavosti, jak to celé dopadne. "No matter which road we find ourselves on, one thing's for sure. All roads lead us to the truth. No matter how painful it might be." 🔝Nejlepší epizoda: How It Started, How It's Going (S02E06)🔝 ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD