Bláznivý poručík Frank Drebin (Leslie Nielsen) prenasleduje priemyselného magnáta Quentina Hapsburga (Robert Goulet), ktorý sa pomocou rôznych trikov pokúša presvedčiť prezidenta USA Georga Busha (John Roarke), aby namiesto alternatívnych energií podporoval atómovú technológiu. Americká energetická politika by sa totiž mala v budúcnosti riadiť podľa projektu doktora Alberta S. Meinheimera (Richard Griffiths), ktorý jednoznačne preferuje alternatívne zdroje tejto životodarnej sily. Šéf naftovej spoločnosti, úlisný elegán Hapsburg, má však diametrálne odlišný názor a kvôli ziskom sa nezastaví pred ničím, takže prezidentov geniálny plán je ohrozený už v samom počiatku... (TV Markíza)

O´Neill

Jak jsem řekl u prvního dílu --- Nielsenovy komedie patří k těm nejlepším, stejně jako tato extrémní trilogie. Opět jako v jedničce see ani zde nešetří vtipem, jako v některých rádoby komediích, ale rozjede se to naplno! A druhý díl je bych řekl snad ještě lepší než ten první. ()

Wladi.mir

Toto zpracování už není tak dobré asi jako jednička ,ale pořád jde o bláznivou střelu se skvělým komikem Leslie Nielsenem.Takže zábava je zaručená. ()

C0r0ner

Viz. Bláznivá střela + ..."to je čtvrť gaunerů a prostitutek, co tam mohl hledat?" "Sex, Franku?" "Ne, díky Ede, možná později." 100% ()

Cheeter

Povedené pokračování prvního dílu. Změna prostředí jednoznačně prospěla. Opět bych ji zařadila do výkladní skříně komedií. ()

Mol

Nevím. Nemůžu si pomoct, ale dvojka na mě působí nejméně směšně. Zasmál jsem se akorát na začátku v bílém domě, u domu kde začali všichni střílet a pak až na konci. Nejslabší z celé trojce. ()

dr.fish

Ve druhém dílu přišlápli tvůrci ještě trochu pedál plynu a Střela nabrala povážlivou průraznost. Osobně tento díl považuju spolu se Žhavými výstřely 2 za úhelný kámen celého žánru. Nemá chybu. 100% ()

Noviik

Sice slabší než jednička, ale stále bezkonkurenční parodie na vše možné i nemožné. Frank Drebin je prostě neporazitelný! ()

Radiq

Ani druhej díl nezklamal a dostal mě nejenom hláškama, ale i situacema a celým Frankem Drebinem. Není to už tak dobrý, jak první díl, ale stejně to je královská zábava. Tenkrát se ještě holt točily vtipný komedie. ()

URBAN

Sice jsem se párkrát zasmál, ale není to zrovna typ humoru, který by mě dokázal svými vtipy dostat a příběh? Ten byl podle mě i promyšlenější než u prvního dílu a ikdyž není u tohoto filmu to hlavní líbil se mi. ( 26.7.15/PC ) ()

panMartin

Druhý díl Blaznívý střely stejně perfektní jako ten první. Jak je vidět, každé pokračování nemusí být horší než první díl. Nielsen opět hodně pobavil. Bláznivé střely a Žhavé Výstřely patří k nejlepším filmům svého druhu. Každopádně je to stále film, který je povinností shlédnout pro všechny milovníky komedií. ()

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

14.10.2022

Chyběl vám žánr bláznivých parodií? Pak pro vás má studio Paramount dobré zprávy – oficiálně totiž chystá remake Bláznivé střely, v níž by si hlavní roli měl po legendárním Lesliem Nielsenovi zahrát… (viac)