Bezva zuby na zásnuby

(TV film)
  • Česko Bezva zuby na zásnuby (viac)
Ukážka z filmu

Päťdesiatnik Richard (Jiří Langmajer) sa chce oženiť so svojou o pätnásť rokov mladšou priateľkou Cecíliou (Anna Fialová). Má ju úprimne rád, rovnako ako jej malú dcéru Jasmínu (Mia Kavanová). Cilka má však dlhodobo komplikovaný vzťah so svojimi rodičmi. Najmä jej autoritatívny otec (Miroslav Hanuš) nebol naklonený jej predchádzajúcemu vzťahu a nie je naklonený ani tomu súčasnému. Dlho pripravovanú zoznamovaciu návštevu navyše skomplikuje Richardova bolesť zubov, návšteva pohotovosti, zásah ráznej lekárky a problémy s anestéziou. Otec sa domnieva, že Richard utrpel mozgovú mŕtvicu, a matka (Simona Stašová) robí všetko pre to, aby zabránila definitívnemu rozvratu v rodine. (TV JOJ)

jfaba

Nuda a šeď. Stačila by půlhodinová stopáž. A jak jsem psal u Pozadí událostí o Hřebejkovi, totéž platí o Vejdělkovi, ten natočil jen asi dva dobré, možná, filmy. Chvilku jsem měl dojem, když se odehrávala večeře, že se dívám na Pelíšky. No nuda a šeď. A konec, jedno oko nezůstalo suché. Přemýšlel jsem o odpadu... ()

jungewolf

Velice dobrá tv-komedie . Moc dobrý byl otec - lampasák v podání M.Hanuše stejně jako máma (S.Stašová) a oba hlavní protagonisté : Richard (J.Langmajer) a Cecílie (A.Fialová). A taky zubařka (A.Stanková). Stejně ale nejlepší byla malá Jasmínka (Mia Kavanová), její průpovídky daly příběhu "šťávu" . Takže 4 - 4,5 * a 68 % . ()

garry

Největším neštěstím této komedie je, že není vtipná. Tchán je odporný lampasák, rodinný tyran a prudič. A na jeho pruzení je film založen. ()

rigby

Trochu jsem se zasmál, ale jinak se jedná o velmi lehký film srozumitelný snad všem. Žádná moudra tam nehledejte, na Českou televizi je to nečekaný podprůměr. ()

quido_zidle

Já opravdu chtěl... Chtěl se podívat na českou komedii bez předsudků. Ale lidi to fakt nejde... Ne že by to chvílemi nebylo vtipné (dvojice Hanuš, Stašová je úžasná a celé to jakštakš díky nim drží pohromadě), ale těch momentů "to snad nee" je tam prostě moc(primář na zubárně, celá scéna s policisty, "já rodičům to že šel k zubaři prostě neřeknu a neřeknu, protoža pak bude ta sranda víme...", Langmajer tvářící se jako debil, předání prstýnku uprostřed hádky s tchánem(wtf...), atd.) A postavit více jako hodinový počin na tom, že jednomu z hlavních hrdinů opíchali zuby? Sorry to je málo. Takže kdyby to mělo 20 minut a jmenovalo se to Bakaláři 2022 tak za mě  v pohodě. Takto jen další česká "komedie":-( ()

kokofek

Po delší pauze jsem sledovala českou komedii na ČT 1 a nevím co jsem čekala. Utvrdila jsem se, že fakt ne. Mám ráda Miroslava Hanuše tak asi proto jsem to zkusila. Je to asi těžké natočit komedii na kterou se můžete podívat znovu a znovu a znovu. ()

hony23

Komedie s dějem natolik předvídatelným, že divák většinu humorných situací tušil ještě dřív, než k nim došlo. Herci se ale ve svých rolích docela činili, takže z toho nakonec vzešla nenáročná oddychovka pro koncesionáře. ()

Dawe2

Zasmál jsem se, jako už dlouho ne. Skvělý Langmajer i Hanuš, milý příběh. Jediné co by se dalo vytknout je naivita příběhu ve změně povahy postavy. Ale je krásné tomu na chvíli uvěřit. 90% zaokrouhlených nahoru a to i kvůli zdejšímu nesmyslně nízkému hodnocení. ()

fafejt001

Jako  Bakaláři  2022  dobré . Jinak  bída . Už  jen  to  ,  že  bývalý  voják  má  takové  háááro . To  je  nemyslitelné . Langoš  hraje  ,  víceméně  ,   již  několik  let ,  tak  nějak  fuuurt   stejně . No  a  Stašová  vlastně  taky . Takže   tahle  "  komedie "  žádná  sláva . ()

Kozlowski8

Humorný příběh o ne úplně vydařeném představení budoucího ženicha rodičům nevěsty... Nejedná se o nic světoborného, je to taková obyčejná historka bakalářského typu, scénáristicky trochu odbytá, ale vtipné pasáže byly, herci se docela činili a já se vcelku bavil. Lepší průměr. 65 %. ()

Modeman123

Pěkné dvě hvězdy. Oddychovka na nedělní večer. Hanuš a pár hlášek laskavě pobavily. Kdyby Vejdělek nekrouhnul konec (asi došla škvára) a nějak to morální pohnutí Oťase směrem k normálu třeba vysvětlil, mohly být klidně i tři hvězdy. Na druhou stranu, to by ještě ale chtělo hodně filmařsky zabojovat. ()

J.CTORN

Nebál bych se říct že by to nebyla špatná epizoda nějakého seriálu, přece jen minutáž, divné sestříhání soundtracku apod. Jako příhoda ze života to funguje dobře a i když to má být komedie, jako lehké drama a posun postav to funguje dobře. Je to průměr? Těžko říct, spíš lehounký nadprůměr když k tomu započítáme posun postavy otce. ()

BruceTichac

Velice příjemná a vtipná televizní podívaná při nedělním večeru. Pan Hanuš byl v roli bývalého štábního důstojníka excelentní a Jiří Langmajer odvedl standartně kvalitní výkon. Doporučuji ()

tosastava odpad!

Vejdělek a herci dobre vedia, že TV pozerajú už iba senilní dôchodcovia a duševne veľmi obmedzení jedinci. Tomu zodpovedá tento hlúpy a kvázi bakalársky TV paškvil ()