Bezva zuby na zásnuby

(TV film)
  • Česko Bezva zuby na zásnuby (viac)
Ukážka z filmu

Päťdesiatnik Richard (Jiří Langmajer) sa chce oženiť so svojou o pätnásť rokov mladšou priateľkou Cecíliou (Anna Fialová). Má ju úprimne rád, rovnako ako jej malú dcéru Jasmínu (Mia Kavanová). Cilka má však dlhodobo komplikovaný vzťah so svojimi rodičmi. Najmä jej autoritatívny otec (Miroslav Hanuš) nebol naklonený jej predchádzajúcemu vzťahu a nie je naklonený ani tomu súčasnému. Dlho pripravovanú zoznamovaciu návštevu navyše skomplikuje Richardova bolesť zubov, návšteva pohotovosti, zásah ráznej lekárky a problémy s anestéziou. Otec sa domnieva, že Richard utrpel mozgovú mŕtvicu, a matka (Simona Stašová) robí všetko pre to, aby zabránila definitívnemu rozvratu v rodine. (TV JOJ)

Psycho.R

Misty vtipné, viz piti vína ci půlnoční svačinka. A musim rict, ze to hodne tahne Langmajer a Stašová. Hanuš by rad, ale jeho postava je az moc karikatura. A Anna Fialová? Ta toho moc neumí, postrádá herecké charisma a filmy jen proplouvá, a to i když ma hlavni roli. ()

winstonik odpad!

Zápletka je jasná: "Otec se domnívá, že je Richard po mozkové mrtvici." Jeden z tých prípadov, kedy vám stačí prečítať si popis od distribútora, aby ste sa vyhli tomu, že strávite čas s filmom a napokon zistíte, že jeho obsah je ešte žalostnejší. ()

milwaukee

Hanuš vůbec nebyl špatnej a Langmajer pochopitelně kecal. Žádný spojaři, ale byl u paragánů. Určitě má ve skříni někde schovanej červenej baret. Kdyby to takhle Hanušovi nastřelil okamžitě, tím by ho odrovnal. A mám pocit, že Vejdělek četl moje hodnocení, protože dcera Langošovy přítelkyně použila stejné přirovnání. Že mu dá pusu, až nebude slizkej. Protože Langoš fakt hraje poslední dobou jenom slizké šukatéry ;-) Je ale fakt, že právě tenhle film až tak o šukání nebyl a Langoš docela bodoval :-)))) Ale jo, bavil jsem se. 70% ()

Gamekeeper77

Ach jo Vejdělku. Platívals za nadprůměrnýho režiséra, ale ty doby jsou tytam. Celkem zbytečný nic o ničem, co by se vešlo do dvaceti minut. 30%. ()

DJ Kritik

Počas filmu, keď sa stretnú budúci zať s tchánom pri chladničke, tak som povedal, že takéto príbehy boli v Bakalároch pred 30-timi rokmi a vidím, že nie som sám. Film ma pobavil a myslím, že na to mal slúžiť. Nie je to nič výnimočné, ale ani nič tragicky nechutné. ()

Rayen1

Obyč film na neděli s pár usmevnejma situacema... Asi mi to přišlo vtipný víc než to ve skutečnosti bylo, protože tchán je ex-podplukovnik 😅 naštěstí je normální, ne jako Hanuš tady... 🪖 ()

Tominni

Poměrně krátký televizní film, ale nakonec poměrně vydařený. Příběh sice trochu jednoduchý, ale dobře zpracovaný a především mu nechybí vtip a podporují ho dobré herecké výkony hlavních aktérů, za mě pak především Jiřího Langmajera a Miroslava Hanuše. Odpočinková hodinka, která neurazí a celkem pobaví. Solidní tři hvězdy. ()

jfaba

Nuda a šeď. Stačila by půlhodinová stopáž. A jak jsem psal u Pozadí událostí o Hřebejkovi, totéž platí o Vejdělkovi, ten natočil jen asi dva dobré, možná, filmy. Chvilku jsem měl dojem, když se odehrávala večeře, že se dívám na Pelíšky. No nuda a šeď. A konec, jedno oko nezůstalo suché. Přemýšlel jsem o odpadu... ()