Sestry na startovní čáře

• USA Sisters on Track

Tři nadané sestry září na běžecké trati, ale zároveň čelí velkému tlaku kvůli juniorské olympiádě a hrozí jim chudoba i ztráta domova. Jedinečný příběh o dospívání. (Netflix)

KuceraJohny

Těšil jsem se na nějaký super informativní dokument o třech sestrách, které svým během poráží těžké podmínky a chudobu. Místo toho jsem však dostal, nic v podobě sledování holek jak balí kluky ve škole nebo se vyučují o svých genitáliích. Tohle jsem fakt vidět nechtěl. Přišel jsem pro inspirativní příběh mladých děvčat, kde se tedy shrne jejich dosavadní působení a pak je můžeme začít sledovat, jenomže tady bylo prvotní shrnutí tak moc odbité a pozdější sledování úplně zbytečné. Ze závodů jsme neviděli téměř nic, jen mámu a trenérku na tribuně a potom jsme buď koukali na smutný nebo veselý pohled dívek. Vše mi přišlo jako bych natáčel youtube video o mých dětech a ne jako něco pod čím se podepíše Netflix. ()

Arsenal83

Taký podivný akoby polohraný dokument, možno blízky povahám citlivejšej povahy a súcitiacim s chudobou. Myšlienka nie je celkom zlá, treba dávať talentovaným chudobným deťom šancu uplatniť sa. Nech radšej športujú než by mali nasledovať svojich rovesníkov a predávať na ulici drogy. Len nech behajú kým môžu a nech vyhrávajú kým môžu. Lebo keď týmto slečnám bežecký šport ovládnu transgenderové ozruty, ako sa to pomaly stáva realitou, tak sa ich sny rýchlo vyparia. ()